Ухвала від 11.07.2018 по справі 601/1200/18

Справа № 601/1200/18

Провадження № 1-кс/601/509/2018

УХВАЛА

11 липня 2018 року Кременецький районний суд Тернопільської області у складі: головуючого слідчого судді ОСОБА_1

з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання т.в.о. слідчого СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільської області ОСОБА_3 , про проведення судово-медичної експертизи по кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018210120000320 від 03.07.2018 року, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 125 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Т.в.о. Слідчого СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням про проведення судово-медичної експертизи щодо встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень, спричинених ОСОБА_4 .

Як зазначено в клопотанні, досудовим розслідуванням встановлено, що 29.06.2018 року близько 13:00 год. ОСОБА_5 , 1957 року народження, жителька с. Духів Кременецького району Тернопільської області, перебуваючи на території домогосподарства гр. ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя с. Духів Кременецького району Тернопільської області, в ході словесного конфлікту нанесла останньому декілька ударів металевим відром з область голови та обличчя, чим спричинила потерпілому тілесні ушкодження.

За даним фактом 03.07.2018 року розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

В клопотанні вказано, що на даний час в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні виникла необхідність у встановленні тяжкості та характеру тілесних ушкоджень, спричинених ОСОБА_4 , для чого необхідні спеціальні знання у галузі судової медицини.

Відповідно до ч. 1 ст. 244 КПК України у разі якщо для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, сторони кримінального провадження мають право звернутися з клопотанням про проведення експертизи до слідчого судді.

Дослідивши клопотання та копії матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слід задовольнити, оскільки слідчим, доведе, що для вирішення питань, що мають істотне значення для кримінального провадження, необхідне залучення експерта.

Керуючись ст.ст. 242-244, 372, 376, 392, 309 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Доручити експертам (експерту) Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи провести у кримінальному провадженні № 12018210120000320 судово-медичну експертизу щодо визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя с. Духів Кременецького району Тернопільської області.

Поставити перед експертами (експертом) Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи наступний перелік питань, які необхідно дослідити в ході проведення судово-медичної експертизи:

1)Які тілесні ушкодження виявленні у ОСОБА_4 - їх вид, характер, локалізація та механізм утворення ?

2)Чи відповідає давність нанесення тілесних ушкоджень ОСОБА_4 періоду, вказаному в ухвалі ?

3)Враховуючи характер та локалізацію тілесних ушкоджень, виявлених у потерпілого ОСОБА_4 , чи могли вони утворитись при обставинах, викладених ним під час проведення судово-медичного огляду ?

4) До якого ступеня тяжкості відносяться тілесні ушкодження, виявлені в потерпілого ОСОБА_4 - при виявленні тілесних ушкоджень різних за ступенем тяжкості прошу розмежувати їх окремо ?

Зобов'язати Тернопільське обласне бюро судово-медичної експертизи надати т.в.о. слідчого СВ Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 чи іншій особі за його дорученням чи дорученням керівника органу досудового розслідування Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області висновок (висновки) експерта (експертів) за результатами судово-медичної експертизи щодо визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень ОСОБА_4 .

Попередити експерта про відповідальність за завідомо неправдивий висновок (ст. 384 КК України) або за відмову від виконання покладених обов'язків (ст. 385 КК України).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
75260209
Наступний документ
75260211
Інформація про рішення:
№ рішення: 75260210
№ справи: 601/1200/18
Дата рішення: 11.07.2018
Дата публікації: 22.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Кременецький районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Клопотання слідчого, прокурора, сторони кримінального провадження