Апеляційний суд Житомирської області
Справа №295/16099/16-ц Головуючий у 1-й інст. Зосименко О. М.
Категорія 53 Доповідач Шевчук А. М.
(вступна та резолютивна частини)
14 червня 2018 року Апеляційний суд Житомирської області у складі:
головуючої судді Шевчук А.М.,
суддів: ОСОБА_1, ОСОБА_2,
з участю секретаря судового засідання Пеклін Л.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі
цивільну справу №295/16099/16-ц за позовом ОСОБА_3 до Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради про скасування наказів про застосування дисциплінарних стягнень, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди
за апеляційною скаргою ОСОБА_3
на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 27 грудня 2017 року, яке ухвалене під головуванням судді Зосименка О.М. в м. Житомирі,
Керуючись ст.ст.259,268,367-368,374,376,381-384 ЦПК України, суд
Апеляційну скаргу ОСОБА_3 задовольнити частково.
Рішення Богунського районного суду м. Житомира від 27 грудня 2017 року в частині відмови у визнанні незаконним наказу від 22 вересня 2016 року №284 скасувати та ухвалити в цій частині нове судове рішення.
Визнати незаконним наказ Комунального підприємства «Житомирводоканал» від 22 вересня 2016 року №284.
У решті рішення залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуюча Судді: