Ухвала від 12.06.2018 по справі 805/902/18-а

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 червня 2018 року справа №805/902/18-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд колегією суддів у складі: головуючого судді: Ястребової Л.В, суддів Казначеєва Е.Г., Компанієць І.Д., розглянувши апеляційну скаргу Костянтинівського управління Пенсійного фонду України Донецької області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 27 березня 2018 року у справі № 805/902/18-а (головуючий І інстанції - Стойка В.В.) за позовом ОСОБА_1 до Костянтинівського управління Пенсійного фонду України Донецької області про визнання дій щодо перерахунку протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 805/902/18-а разом з апеляційною скаргою Костянтинівського управління Пенсійного фонду України Донецької області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 27 березня 2018 року.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 травня 2018 року вказану скаргу залишено без руху у зв'язку з несплатою судового збору (а.с. 61).

Зазначена ухвала про залишення апеляційної скарги без руху отримана уповноваженим представником відповідача за довіреністю 22 травня 2018 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 63)

Таким чином, останнім днем для усунення недоліків апеляційної скарги було 04 червня 2018 року.

Разом з тим, станом на 12 червня 2018 року (з урахуванням поштового перебігу) апелянтом не усунуто недоліки апеляційної скарги, а саме, відповідно до довідки про відсутність даних в реєстрі підтверджень оплат із Казначейства про зарахування судового збору (а.с. 64) Костянтинівським управлінням Пенсійного фонду України Донецької області не сплачено судовий збір.

Відповідно до частини 2 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.

Пункт 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, в установлений строк судом, вона повертається позивачу.

Частиною 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Відповідно до частини 5 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України питання про повернення апеляційної скарги суд апеляційної інстанції вирішує протягом п'яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

За приписами частини 6 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України про повернення апеляційної скарги постановляється ухвала, яка може бути оскаржена в касаційному порядку.

Керуючись статтями 169, 296, 298, 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Костянтинівського управління Пенсійного фонду України Донецької області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 27 березня 2018 року у справі № 805/902/18-а - повернути заявникові.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання суддями.

Повний текст ухвали складений та підписаний 12 червня 2018 року.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.

Головуючий суддя Л.В. Ястребова

Судді Е.Г. Казначеєв

ОСОБА_2