12.06.2018
Справа № 642/1222/18
Провадження № 2/642/882/18
про закриття підготовчого засідання
та призначення справи до судового розгляду по суті
12 червня 2018 року м. Харків
Ленінський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого судді Гримайло А.М.
за участю секретаря Сорокіній Ю.В.
без участі сторін
розглянувши у підготовчому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_3 про відновлення права іпотекодержателя, скасування записів про припинення іпотеки та обтяження і поширення статусу іпотекодавця на нового власника предмета іпотеки, суд -
Позивач звернулась до суду з вищезазначеним позовом.
Ухвалою суду від 23.04.2018 року відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання.
Положеннями ст. 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Про час та місце підготовчого засідання, призначеного на учасники провадження повідомлені належним чином.
В ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання, проведено наступні підготовчі дії: направлено сторонам копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію позовної заяви та копії доданих до неї документів відповідачеві, визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, позовних вимог та склад учасників судового процесу. Встановлено порядок з'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються.
З урахуванням вказаного, суд, приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст.197, 200 ЦПК України, суд -
Закрити підготовче засідання за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, третя особа - приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Харківської області ОСОБА_3 про відновлення права іпотекодержателя, скасування записів про припинення іпотеки та обтяження і поширення статусу іпотекодавця на нового власника предмета іпотеки.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 23 липня 2018 року на 09-30 год.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: А.М. Гримайло