Рішення від 07.06.2018 по справі 823/1648/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 червня 2018 року справа № 823/1648/18

м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Гараня С.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) в приміщенні суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 (вул. Ювілейна, 39-а, смт. Драбів, 19800) з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (вул. Смілянська, 23, м. Черкаси), в якому просить:

- визнати протиправною бездіяльність ГУ ПФУ в Черкаській області щодо не проведення перерахунку пенсії з 01.01.2016, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників ОВС та членів їх сімей” № 900-VIII від 23.12.2015, ст. 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, постанов КМУ № 988 від 11.11.2015 та № 947 від 18.11.2015, а також на підставі довідки про розмір грошового забезпечення від 19.05.2017 № 5432;

- зобов'язати відповідача провести позивачу перерахунок та виплату пенсії починаючи з 01.01.2016, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників ОВС та членів їх сімей” № 900-VIII від 23.12.2015, ст. 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, постанов КМУ № 988 від 11.11.2015 та № 947 від 18.11.2015, а також на підставі довідки про розмір грошового забезпечення від 19.05.2017 № 5432.

В обґрунтування вимог позивач зазначає, що він проходив службу в органах внутрішніх справ України і отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей” №900-VІІІ від 23.12.2015, статті 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” та постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, має право на перерахунок пенсії з 01.01.2016. На адресу відповідача ліквідаційною комісією УМВС України в Черкаській області надано довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача, однак перерахунок не здійснено. Позивач зазначає, що 17.01.2018 звернувся до відповідача із заявою про перерахунок та виплату пенсії, однак відповідач відмовив у перерахунку, мотивуючи відсутністю бюджетного фінансування для здійснення виплат перерахованих пенсій, у зв'язку з чим перерахунок буде здійснено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Бездіяльність відповідача вважає протиправною та такою, що порушує його права.

Ухвалою судді від 08.05.2018 відкрито провадження у справі за вказаним адміністративним позовом та на підставі ст.ст. 257, 263 КАС України вирішено розглянути справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Відповідач 22.05.2018, у строк встановлений судом, подав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що вважає вимоги позивача не обґрунтованими та просив у задоволенні позову відмовити, зокрема, з наступних підстав. Позивачу 14.04.2018 перерахунок пенсії вже здійснено за період з 01.01.2016 по 30.04.2018 та нараховано суму 49 564 грн. 20 коп. Обов?язок Пенсійного фонду щодо виплати пенсії у новому розмірі виник лише щодо перерахованої пенсії з 01.01.2018. Позивач з 01.01.2018 отримує пенсію у новому збільшеному розмірі. Крім цього, обов'язок Пенсійного фонду щодо виплати перерахованої пенсії за період з 01.01.2016 по 31.12.2017, відповідно до постанови №103 виникає лише з 01.01.2019. ОСОБА_2 внутрішніх справ України №2900/05/21-2018 від 28.02.2018 повідомлено Пенсійний фонд України про те, що використання довідок про розмір грошового забезпечення, поданих до органів Пенсійного фонду України до набрання чинності постановою №103 не можливо, оскільки в зазначених довідках враховано премію за грудень 2015 року. При цьому постанова №103 визначає середній розмір премії, що фактично виплачений за відповідною посадою за січень 2016 року.

Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд зазначає таке.

Позивач ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області (відповідач) та отримує пенсію за вислугу років, призначену йому як колишньому працівнику органів внутрішніх справ України (міліції) відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” №2262-ХІІ від 09.04.1992, що підтверджується копією пенсійного посвідчення №1913505899, виданого 17.03.2009, наявною в матеріалах справи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” встановлено грошове забезпечення для поліцейських, яке за своїми складовими є вищим від раніше встановленого грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ.

ОСОБА_2 внутрішніх справ України №4019/02/22-2017 від 22.03.2017 (зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017 за №1167/5) повідомлено, що перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) проводиться з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, з 01.01.2016 на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційними комісіями ГУМВС (УМВС) в областях та м. Києві.

23.05.2017 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області від ліквідаційної комісії управління ОСОБА_2 внутрішніх справ України в Черкаській області надійшла довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача №5432 від 19.05.2017.

Згідно з вказаною довідкою розмір грошового забезпечення позивача відповідно до частини 3 статті 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України №988 від 15.11.2015, наказу МВС №260 від 06.04.2016 станом на 01.01.2016 складає 7211 грн. 23 коп., в т.ч. посадовий оклад - 2950 грн., оклад за званням майор міліції - 2000 грн., надбавка за вислугу років - 2227 грн. 50 коп., премія 0,47% - 33 грн. 73 коп.

Відповідач листом №276/Т-10 від 01.02.2018 відмовив у перерахунку пенсії позивача.

На час розгляду справи перерахунок пенсії на підставі довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії №5432 від 19.05.2017 позивачу не проведено.

Вважаючи, що відповідач порушив його право на перерахунок пенсії, передбачене законами України, позивач звернувся з позовом до суду.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи, суд зазначає наступне.

Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, є Закон України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” від 09.04.1992 №2262-XII (у подальшому - Закон №2262-ХІІ). Цим Законом держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Згідно з частиною четвертою статті 63 Закону №2262-ХІІ (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв?язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

29 грудня 2015 року набрав чинності Закон України від 23.12.2015 №900-VІІІ “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей”, яким статтю 63 Закону №2262-ХІІ доповнено новою частиною такого змісту: “Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських”.

Згідно з абзацом 2 пункту 15 розділу ХІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про Національну поліцію” від 02.07.2015 №580-VІІІ, за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

При цьому статтею 102 вказаного Закону передбачено, що пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції”, яка набрала чинності 02.12.2015, встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Таким чином, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим грошового забезпечення колишніх працівників міліції, але за розміром є більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015.

Перерахунок пенсій колишнім працівникам міліції здійснюється відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 в (у подальшому - Порядок №45).

Пунктом 1 Порядку №45 (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв?язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Пунктом 2 Порядку №45 передбачено, що на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв?язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС повідомляють у п?ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Пенсійний фонд України повідомляє у п?ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

Пунктом 3 Порядку №45 передбачено, що на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Згідно з пунктом 4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.

Частиною другою статті 51 Закону №2262-ХІІ передбачено, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Частиною другою вказаної статті передбачено, що перерахунок пенсій у зв?язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв?язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Згідно з частиною п'ятою статті 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-ІV документи про призначення (перерахунок) пенсії розглядає територіальний орган Пенсійного фонду та не пізніше 10 днів з дня їх надходження приймає рішення про призначення (перерахунок) або про відмову в призначенні (перерахунку) пенсії.

Судом встановлено, що відповідач 23.05.2017 отримав довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача №5432 від 19.05.2017, однак протягом 10 днів з дня її отримання перерахунок пенсії не здійснив.

ОСОБА_2 внутрішніх справ України №2900/05/21-2018 від 28.02.2018 повідомлено Пенсійний фонд України про те, що використання довідок про розмір грошового забезпечення, поданих до органів Пенсійного фонду України до набрання чинності постановою №103 є неможливим, у зв'язку з тим, що в зазначених довідках до розміру грошового забезпечення враховано премію за грудень 2015 року. Національна поліція на виконання пункту 3 постанови №103 визначає середній розмір премії, що фактично виплачений за відповідною посадою (посадами) за січень 2016 року.

Разом з цим, 27.03.2018 відповідачем отримано довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій для осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) №5432 від 24.03.2018.

Згідно з вказаною довідкою розмір грошового забезпечення позивача відповідно до частини 3 статті 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України №988 від 15.11.2015, наказу МВС №260 від 06.04.2016 станом на 01.01.2016 складає 7200 грн. 47 коп., в т.ч. посадовий оклад - 2950 грн., оклад за званням майор міліції - 2000 грн., надбавка за вислугу років - 2227 грн. 50 коп., премія 0,32% - 22 грн. 97 коп.

Судом встановлено, що 14.04.2018 відповідач відповідно до довідки №5432 від 24.03.2018 здійснив перерахунок пенсії позивача за період з 01.01.2016 по 30.04.2018.

Беручи до уваги, що використання довідок про розмір грошового забезпечення, поданих до органів Пенсійного фонду України до набрання чинності постановою №103 є неможливим, суд прийшов до висновку про правомірність проведення перерахунку пенсії позивача на підставі довідки №5432 від 24.03.2018.

Враховуючи, що відповідачем здійснено перерахунок пенсії позивача відповідно до довідки №5432 від 24.03.2018, позовні вимоги в цій частині задоволенню не підлягають.

Щодо позовної вимоги про зобов'язання відповідача виплатити пенсію з 01.01.2016 суд зазначає наступне.

Умови виплати пенсії за минулий період передбачені статтею 55 Закону №2262, згідно з якою нараховані суми пенсії, не отримані пенсіонером з вини органу Пенсійного фонду України, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.

Відтак, позовна вимога про виплату перерахованої пенсії за період з 01.01.2016 є законною та підлягає до задоволення.

Суд вважає необгрунтованими посилання відповідача на виплату перерахованої пенсії за період з 01.01.2016 по 31.12.2017 починаючи з 01.01.2019 з таких підстав.

Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону №2262-ХII Кабінет Міністрів прийняв постанову від 21.02.2018 №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, якою врегулював питання виплати перерахованих пенсій ( далі - Постанова №103).

Пунктом 3 Постанови №103 передбачено виплату пенсій, перерахованих особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), з 1 січня 2018 року, а виплату сум перерахованих пенсій за період з 1 січня 2016 по 31 грудня 2017, обчислених органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018, після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку: з 1 січня 2019 по 31 грудня 2019 - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 по 31 грудня 2017; з 1 січня 2020 - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 по 31 грудня 2017 та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Таким чином, постанова Кабінету Міністрів України, від 21.02.2018 №103 встановила обмеження на виплату пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), перерахованих відповідно до статті 63 Закону №2262, які не відповідають умовам виплати нарахованих пенсій, не отриманих пенсіонером з вини органу Пенсійного фонду України, що передбачені статтею 55 Закону №2262.

Також суд зазначає, що стаття 55 Закону №2262 не передбачає повноважень Кабінету Міністрів України визначати строки виплати пенсії, яка не виплачена з вини органу Пенсійного фонду України.

Згідно з частиною третьою статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України у разі невідповідності правового акта закону України суд застосовує правовий акт, який має вищу юридичну силу. Відтак, при вирішенні питання про визначення строку виплати перерахованої пенсії застосуванню підлягають норми статті 55 Закону №2262 як закону, який має вищу юридичну силу.

З огляду на зазначене різниця між призначеною та перерахованою пенсією позивача за період з 01.01.2016 по 31.12.2017 повинна бути виплачена без обмеження строком виплати, у зв'язку з чим позовна вимога про виплату перерахованої пенсії позивача із врахуванням фактично виплаченої пенсії з 01.01.2016 підлягає задоволенню.

Суд вважає необгрунтованим посилання відповідача на неможливість здійснення перерахунку пенсії до отримання нової довідки про розмір грошового забезпечення позивача відповідно до листа ОСОБА_2 внутрішніх справ України від 28.02.2018 №2900/05/22-2018.

Так, вказаним листом ОСОБА_2 внутрішніх справ України повідомило Пенсійний фонд України про те, що у довідках про грошове забезпечення, поданих органам Пенсійного фонду України до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103, зазначена премія за грудень 2015, що відповідало законодавству на момент їх підготовки. На виконання пункту постанови Кабінету Міністрів України №103 Національна поліція України визначає середній розмір премії, що фактично виплачений за відповідною посадою (посадами), за січень 2016 року. Нові довідки про розмір грошового забезпечення будуть містить розмір премії за січень 2016 та нові оклади за спеціальними званнями, зокрема внутрішньої служби, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб». У зв'язку з вказаним ОСОБА_2 внутрішніх справ України вважає неможливим проводити перерахунок пенсій з використанням довідок про розмір грошового забезпечення, визначеного з урахуванням премії за грудень 2015 року.

Разом з цим, пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 передбачено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) відповідно до пункту 3 цієї постанови проводиться на підставі довідок про розміри грошового забезпечення, поданих ОСОБА_2 внутрішніх справ органам Пенсійного фонду України до набрання чинності цією постановою, або довідок, додатково оформлених та поданих відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р., N 45.

Беручи до уваги вказане, у відповідача відсутні підстави для відмови позивачу у перерахунку пенсії на підставі довідки №5432 від 24.03.2018.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

У зв'язку з викладеним, з урахуванням відсутності станом на час винесення рішення в матеріалах справи відомостей про перерахунок та виплату перерахованої пенсії позивачу, суд приходить до висновку, що відповідачем, як суб'єктом владних повноважень, не доведено суду правомірність бездіяльності щодо спірних правовідносин. Суд зазначає, що позивачем набуто право на перерахунок та виплату пенсії з 01.01.2016, у зв'язку з чим у суду є підстави для часткового задоволення позовних вимог.

Згідно частини 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб?єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб?єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи встановлені обставини справи та правові норми, керуючись статтями 241-245, 250 Кодексу адміністративного судочинства України,

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області щодо не виплати пенсії ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) відповідно до ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” та на підставі довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 24.03.2018 № 5432, виданої ліквідаційною комісією управління ОСОБА_2 внутрішніх справ в Черкаській області.

Зобов?язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області виплатити ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) пенсію, перераховану відповідно до ст.63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” та на підставі довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 24.03.2018 № 5432, виданої ліквідаційною комісією управління ОСОБА_2 внутрішніх справ в Черкаській області, із врахуванням фактично виплаченої пенсії, з 01 січня 2016 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (ЄДРПОУ 21366538) на користь ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) - 704 (сімсот чотири) грн. 80 коп. судового збору.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя С.М. Гарань