Ухвала від 04.06.2018 по справі 913/255/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 61022 м. Харків, пр. Науки, буд.5, тел./факс 702-10-79 inbox@lg.arbitr.gov.ua _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

04 червня 2018 року Справа №913/255/18

Провадження №14/913/255/18

Господарський суд Луганської області у складі судді Лісовицького Є.А., розглянувши матеріали позовної заяви №31/13-2026 від 22.05.2018

за позовом Дочірньої компанії «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», м. Київ

до відповідача Луганського міського комунального підприємства «Теплокомуненерго», м.Луганськ

про стягнення 3841365 грн. 56 коп.

ВСТАНОВИВ:

Дочірня компанія «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (далі - позивач) звернулась до Господарського суду Луганської області з позовною заявою, в якій просить суд стягнути з Дочірньої компанії «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (далі - відповідач) 3841365 грн. 56 коп., з яких інфляційні втрати за період з 01.05.2015 по 30.04.2018 в сумі 3125194 грн. 39 коп. та 3% річних за період з 22.05.2015 по 22.05.2018 в сумі 716171 грн. 17 коп.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що між Дочірньою компанією «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» та Луганським міським комунальним підприємством «Теплокомуненерго» укладено Договір поставки природного газу для вироблення теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, а також інших суб'єктів господарювання №06/09-987-БО-20 від 23.09.2009. У зв'язку з неналежним виконанням відповідачем своїх зобов'язань передбачених вказаним договором в частині оплати отриманого газу, позивач звернувся до Господарського суду Луганської області про захист свого порушеного права.

Рішенням Господарського суду Луганської області від 18.04.2011 у справі 29/40/2011 стягнуто з Луганського міського комунального підприємства «Теплокомуненерго» борг за поставлений природний газ у сумі 7950197 грн. 03 коп., пеню у розмірі 713935 грн. 35 коп., інфляційні нарахування у сумі 1779846 грн. 24 коп., 3% річних у сумі 514588 грн. 20 коп., витрати зі сплати державного мита у сумі 25500 грн. 00 коп., витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу у сумі 236 грн. 00 коп.

У зв'язку з тим, що вказане грошове зобов'язання зі сплати основного боргу за Договором відповідачем не виконане, позивач звернувся до суду з позовною вимогою про стягнення інфляційних втрат в сумі 3125194 грн. 39 коп. і 3% річних в сумі 716171 грн. 17 коп.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі за правилами загального позовного провадження у відповідності до ч. 2 п. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись ст. ст. 12, 120, 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Підготовче засідання призначити на 25.06.2018 о 10 год. 00 хв.

Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Луганської області за адресою: м. Харків, проспект Науки, буд. 5, зал судових засідань №205.

4. Встановити відповідачу строк для подачі відзиву на позовну заяву, з урахуванням вимог ст. 165 Господарського процесуального кодексу України, до 22.06.2018.

5. При направленні у судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 Господарського процесуального кодексу України документи, що підтверджують повноваження представників.

Звертаємо увагу учасників судового процесу, що всі копії документів, що додаються до матеріалів справи та довіреності представників сторін повинні бути належним чином засвідчені. Крім того, п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) передбачено, що відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії; засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації, іншої юридичної особи.

Учасники справи мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщену на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.

Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.

Інформація про час і місце судового засідання буде додатково розміщена на сторінці суду у розділі «Повідомлення для сторін, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції» офіційного веб-порталу «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет (http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Повідомити сторонам, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: (https://court.gov.ua/FAIR).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 04.06.2018 та оскарженню не підлягає.

Суддя Є.А. Лісовицький

Попередній документ
74410293
Наступний документ
74410295
Інформація про рішення:
№ рішення: 74410294
№ справи: 913/255/18
Дата рішення: 04.06.2018
Дата публікації: 04.06.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Луганської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (20.08.2018)
Дата надходження: 30.05.2018
Предмет позову: стягнення заборгованості