Ухвала від 29.05.2018 по справі 817/537/18

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Справа № 817/537/18

УХВАЛА

"29" травня 2018 р. м. Житомир

Житомирський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді Охрімчук І.Г.

суддів: Капустинського М.М.

ОСОБА_1,

перевіривши апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від "16" березня 2018 р. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю" СВІТАНОК-АГРОЗАХІД" до Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області про визнання незаконним та скасування податкового повідомлення-рішення ,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду від 16.03.2018 р. позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "СВІТАНОК-АГРОЗАХІД" задоволено повністю.

Визнано протиправним і скасувано податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Рівненській області №0031085001 від 16.11.2017, яким Товариство з обмеженою відповідальністю" СВІТАНОК-АГРОЗАХІД" зобов'язано сплатити штраф у сумі 86380,40 грн. за платежем "податок на додану вартість".

Присуджено Товариству з обмеженою відповідальністю" СВІТАНОК-АГРОЗАХІД" за рахунок бюджетних асигнувань Головного Управління ДФС у Рівненській області судові витрати у вигляді сплаченого судового збору в сумі 1762,00 грн.

Вважаючи, що рішення суду першої інстанції ухвалено з порушенням норм матеріального та процесуального права, відповідач у справі подав апеляційну скаргу, в якій просив відстрочити сплату судового збору.

Ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14.05.18 р. було відмовлено про відстрочення сплати судового збору, а апеляційну скаргу залишено без руху.

24.05.18 р. до суду надійшло клопотання про приєднання платіжного доручення від 14.05.18 р. № 495 на суму 2643,00 до матеріалів справи.

Таким чином, апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для залишення скарги без руху, повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження. Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

З огляду на викладене наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, визначеному статтею 306 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст. 296, 300, ч. 2 ст. 325 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області на рішення Рівненського окружного адміністративного суду від "16" березня 2018 р. у справі 817/537/18.

Надіслати учасникам справи копію цієї ухвали разом із копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів.

Встановити 5-тиденний строк з дня отримання ухвали, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу та роз'яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій і доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя І.Г. Охрімчук

судді: М.М. Капустинський

ОСОБА_1