29.05.2018
Справа № 361/1709/18
Провадження № 3/361/1395/18
29 травня 2018 року м. Бровари
Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Кічинська О.Ф., розглянувши матеріали, що надійшли від начальника УПП в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2'ївка Луганської області, громадянина України, одруженого, такого, що має на утриманні малолітню дитину, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3 б. 6 кв. 6 Броварського районуКиївської області,
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
16 травня 2018 року до Броварського міськрайонного суду Київської області від начальника УПП в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України після до оформлення надійшов адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП.
Під час розгляду справи, було виявлено що протокол про адміністративне правопорушення серії БД
№ 117030 від 08.03.2018 складено з порушенням вимог ст. 256 КУпАП, не конкретизовано місце вчинення адміністративного правопорушення. Крім того, допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що вночі 08.03.2018 за керування автомобілем в стані наркотичного сп'яніння, співробітниками патрульної поліції були двічі складені відносно нього протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Після проходження медичного огляду в Київській міській клінічній лікарні «Соціотерапія», розташованій по пр-ту Визволителів, 6 в м. Києві, його не було відсторонено від керування транспортним засобом. Під час виїзду з території вищевказаного медичного закладу, для залишення автомобіля без перешкод дорожньому руху, співробітники патрульної поліції вдруге склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП. При цьому до матеріалів справи долучено висновок Київської міської клінічної лікарні «Соціотерапія», на підставі якого складались обидва протоколи про адміністративні правопорушення. За вказане правопорушення його притягнуто до адміністративної відповідальності, адміністративне стягнення у вигляді штрафу ним сплачено в повному обсязі.
За вказаних обставин адміністративна справа не може бути розглянута судом згідно вимог чинного законодавства і повинна бути повернута начальнику УПП в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України для належного оформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.251, 256, 278 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Адміністративну справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП повернути начальнику УПП в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України для належного оформлення.
Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя О.Ф.Кічинська