Рішення від 15.05.2018 по справі П/811/506/18

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 травня 2018 року справа № П/811/506/18

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Петренко О.С.

за участю секретаря судового засідання - Толстової О.І.,

позивача - ОСОБА_1,

представника позивача - ОСОБА_2,

представника відповідача - клопотання без участі,

третьої особи - ОСОБА_3,

представник третьої особи - ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницькому адміністративну справу

за позовом: ОСОБА_1,

до відповідача: Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області,

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: ОСОБА_3

про скасування рішення та зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області, в якому, з урахуванням уточнень, просить :

- визнати незаконним та скасувати рішення Цвітненської сільської ради Олексадрівського району Кіровоградської області №296 від 18.10.2017 року в частині скасування рішення сільської ради від 16 червня 2017 року №268 "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1;

- визнати незаконним та скасувати рішення Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області №286 від 18.10.2017 року в частині надання ділянки, орієнтовною площею 0,72 га по вул. Ярова, навпроти домоволодіння по вул. Ярова,33, ОСОБА_3С, для ведення особистого селянського господарства;

- зобов'язати Цвітненську сільську раду Олександрівського району Кіровоградської області внести зміни до рішення №268 від 16.06.2017 року "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою" ОСОБА_1, а замість 1,17 га надати йому дозвіл на розробку проектної документації щодо відведення ділянок та подальшої передачі їх йому у приватну власність, орієнтовним розміром 2,37 га, з яких - 0,25 га для обслуговування будинку та господарських будівель, 0,12 га для ведення садівництва та 2,00 га ля ведення особистого селянського господарства.

Ухвалою суду від 15 травня 2018 року позовні вимоги в частині зобов'язання Цвітненську сільську раду Олександрівського району Кіровоградської області внести зміни до рішення №268 від 16.06.2017 року "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою" ОСОБА_1, а замість 1,17 га надати йому дозвіл на розробку проектної документації щодо відведення ділянок та подальшої передачі їх йому у приватну власність, орієнтовним розміром 2,37 га, з яких - 0,25 га для обслуговування будинку та господарських будівель, 0,12 га для ведення садівництва та 2,00 га ля ведення особистого селянського господарства - залишено без розгляду.

В обґрунтування позовних вимог позивач вказав, що дане рішення вважає незаконним з тих підстав, що відповідач не дотримався процедури його прийняття.

Так, позивачем зазначено, що рішення Цвітненської сільської ради від 18.10.2017 року в частині скасування рішення сільської ради від 16 червня 2017 року №268 "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1 є неправомірним та підлягає скасуванню, оскільки є актом індивідуальної дії та не може бути скасовано органом місцевого самоврядування та таким, що порушує права позивача на право приватизації земельних ділянок. Окрім того, рішенням №286 від 18.10.2017 року в частині надання ділянки орієнтовною площею 0,72 га по вул. Ярова навпроти домоволодіння по вул. Ярова,33, ОСОБА_3 для ведення особистого селянського господарства також незаконним та таким, що порушує право позивача на користування даною земельною ділянкою та подальшого оформлення на неї права власності, оскільки право користування спірною земельною ділянкою позивачу погоджено Цвітненською сільською радою, якою формувались відомості про сплату земельного податку.

В судовому засіданні позивач та його представник позовні вимоги підтримали в повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві.

Представник відповідача в судове засідання не прибув, подавши до суду відзив на позовну заяву, в якому проти задоволення позову заперечив зазначивши, що при прийнятті оскаржуваних рішень сільська рада діяла правомірно та згідно з вимогами чинного законодавства (а.с.128-130).

Представник третьої особи та третя особа в судовому засіданні позовні вимоги не визнали, відповідно до обставин, викладених в письмових поясненнях, долучених до матеріалів справи (а.с.142-143).

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши у судовому засіданні надані сторонами докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному розгляді в судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності на підставі наданих доказів, суд дійшов наступних висновків.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 в 2010 році придбав 2 будинки по вул. Яровій,33,34 та прийняв у користування від попередніх власників ОСОБА_5 та ОСОБА_6 земельні ділянки, розмежовані дорогою, що підтверджено розписками (а.с.9-10).

08.11.2010 р. ОСОБА_5 та ОСОБА_6 подано заяви до Цвітненської сільської ради про зняття з них земельних ділянок розміром 0,52 га та 1,04 га, відповідно (а.с.11-12).

В подальшому, 08.11.2010 р. позивачем до сільської ради подано заяву про надання йому земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель, розміром 0,25 га, ведення садівництва - 0,12 га, для ведення особистого селянського господарства 0,8 га, які знаходяться в с. Цвітне по вул. Ярова,33, Олександрівський район, Кіровоградська область (а.с.13)

Рішенням Цвітненської сільської ради від 29.11.2010 року за №19, за результатами розгляду заяви ОСОБА_1, вирішено: надати дозвіл на складення проектної документації по передачі земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,80 га по вул. Ярова; надати дозвіл на складення проектної документації по передачі земельної ділянки у приватну власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ОСОБА_1 0,25 га по вул. Ярова,33 (бувше - ОСОБА_6П.); надати дозвіл на складення проектної документації по передачі земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва 0,12 га по вул. Ярова,33 (а.с.14).

Відповідно до вимог ст.116 Земельного кодексу України (в редакції 2010 року) громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом або за результатами аукціону.

При цьому, ч.4 ст.116 ЗК України визначено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

Згідно з приписами ч.6 ст.118 ЗК України (в редакції 2010 року) громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідної районної, Київської чи Севастопольської міської державної адміністрації або сільської, селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та висновки конкурсної комісії (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства).

Судом встановлено, що відповідачем рішенням №19 від 29.11.2010 р., відповідно до заяви позивача надано дозвіл на розробку проектної документації на відведення земельних ділянок розміром 0,25 га, 0,12 га та 0,80 га. Крім того, п.5 рішення №19 позивача зобов'язано виготовити проектну документацію на земельні ділянки (а.с.14 ).

Зі змісту протоколу №2 засідання сесії Цвітненської сільської ради від 29.11.2010 р. встановлено, що ОСОБА_1 надано дозвіл на складення проектної документації по передачі земельних ділянок у приватну власність площею 0,8 га (поруч земельної ділянки ОСОБА_7І.), 0,25 га по вул. Ярова,33 (бувше ОСОБА_6П) , 0,12 га по вул. Ярова,33. При цьому, матері ОСОБА_1 - ОСОБА_8 надано дозвіл на складення проектної документації по передачі земельних ділянок у приватну власність площею 0,25 га по вул. Ярова,34 (бувше ОСОБА_5О.) та 0,12 га по вул. Ярова,34 (а.с.15-19).

Матеріалами справи встановлено та в судовому засіданні підтверджено, що позивачем обов'язку, який встановлений п.5 рішення №19 від 29.11.2010 р., щодо виготовлення проектної не виконано.

Рішенням виконавчого комітету Цвітненської сільської ради №16 від 30.12.2010 оформлено право власності на житловий будинок з надвірними будівлями по вул. Ярова,33 за ОСОБА_1 (а.с.20).

Рішенням виконавчого комітету Цвітненської сільської ради №17 від 30.12.2010р. оформлено право власності на житловий будинок з надвірними будівлями по вул. Ярова,34 за ОСОБА_9 (а.с.21).

29.03.2017 р. позивач звернувся до сільської ради із заявою про надання йому дозволу розробку проектної документації щодо відведення земельних ділянок та подальшої їх передачі їх йому у приватну власність, орієнтовний розмір 2,37 га, з яких - 0,25 га для обслуговування будинку та господарських будівель; 0,12 га - для ведення садівництва; 2,00 га для ведення особистого селянського господарства (а.с.23).

Рішенням Цвітненської сільської ради №268 від 16.06.2017 року "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1 надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності не наданих у власність або постійне користування в межах населених пунктів, орієнтовною площею 1,17 га по угіддям: 0,25 га забудовані земельні ділянки під одно та двоповерховою житловою забудовою для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок категорії земель житлової і громадської забудови (запас) за адресою вул. Ярова,33; 012 га ріллі для індивідуального садівництва за рахунок земель с/г призначення, що перебувають в комунальній власності (за адресою - вул. Ярова,33), 0,8 га ріллі для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель с/г призначення, що перебувають в комунальній власності (запас) за адресою - вул. Ярова, с. Цвітне, Олександрівський район (а.с.30).

Так, позивач вважає, що відповідачем неправомірно зменшено розмір земельної ділянки, які він просив надати у власність та якими фактично користувався.

Відповідно до ч.1 ст.121 Земельного кодексу України (в редакції, яка діяла станом на 29.03.2017р.) громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Проаналізувавши вимоги земельного законодавства та, враховуючи, що рішенням сільської ради в 2010 році не втратило чинність, суд приходить до висновку, що відповідач при прийнятті рішення від 16 червня 2017 року №268 діяв правомірно.

Згідно з поясненнями відповідача, викладеними у відзиві, судом встановлено, що 15.06.2017 р. постійна комісія з питань с/г виробництва, земельних відносин та будівництва провела обстеження земельної ділянки площею 0,80 га ріллі біля домоволодіння по вул. Ярова,33, за результатами якого складено акт, що вказана земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням (ведення особистого селянського господарства) - з 2010 року ОСОБА_1 не розроблюється та не обробляється (а.с.34).

Так, п.2 рішення сесії Цвітненської сільської ради №296 від 18.10.2017 року "Про скасування рішень сесії сільської ради", скасовано рішення №268 від 16.06.2017 року "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1 (а.с.76).

Зі змісту доданого до матеріалів справи протоколу пленарного засідання 13 сесії Цвітненської сільської ради 7 скликання від 18.10.2017 року, судом встановлено, що за результатами розгляду заяви ОСОБА_3 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, вирішено її задовольнити. Судом встановлено, що ОСОБА_3 надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель комунальної власності наданих у власність або у постійне користування, в межах населеного пункту орієнтовною площею 0,72 га ріллі для ведення особистого селянського господарства, що перебувають в комунальній власності (запас) за адресою - вул. Ярова, с. Цвітне, Олександрівський район, Кіровоградська область (а.с.83, зв.бік).

Крім того, в судовому засіданні встановлено, що позивач разом з представником був присутній на засіданні сесії 18.10.2017р. Так, судом встановлено, що під час засідання сесії ОСОБА_1 роз'яснено, яку саме земельну ділянку надали ОСОБА_3 Крім того, ОСОБА_1 роз'яснено, що земельну ділянку (надану ОСОБА_3С.) не надали позивачу, оскільки останній користується земельними ділянками орієнтовною площею 1,45 га, з них - 1,0074 ріллі, яку ОСОБА_1 не використовував за цільовим призначенням з 2010 року (а.с.89).

18.10.2017 року рішенням сесії сільської ради №286 на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,72 га по вул. Ярова (навпроти домоволодіння по вул. Ярова,33), надано згоду на розробку проекту землеустрою для ведення особистого селянського господарства ОСОБА_3 (а.с.136).

Не погодившись з прийнятими рішеннями, позивач звернувся до суду з вказаними вимогами.

Надаючи правову оцінку правовідносинам, що склалися, суд виходить з наступного.

Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 55 Конституції України, права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Відповідно до приписів ст. 12 Земельного кодексу України (далі - ЗК України) до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст належить передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб.

Згідно із пунктом тридцять четвертим статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", питання регулювання земельних відносин вирішуються виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради. Тобто, способом волевиявлення ради, яка здійснює право власності від імені відповідної територіальної громади з регулювання земельних відносин, є прийняття рішення сесією.

Нормами статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування" визначено, що сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності - не рідше ніж один раз на місяць.

Частинами першою і другою статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування" передбачено, що рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом.

Відповідно до частини 1 статті 116 Земельного кодексу України /у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин/ громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону.

Набуття права власності громадянами та юридичними особами на земельні ділянки, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, відбувається в порядку, визначеному частиною першою статті 128 цього Кодексу.

Відповідно до пункту "б" частини 1 статті 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара.

Судом встановлено, що рішення сільської ради від 16 червня 2017 року №268 є ідентичним за змістом рішенню №19 від 29.11.2010 р., яким ОСОБА_1 надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою по передачі земельних ділянок у приватну власність загальною площею 1,17 га.

Так, рішенням №19 від 29.11.2010 р. позивача було зобов'язано замовити та виготовити проектну документацію на земельні ділянки - 0,25 га (для обслуговування житлового будинку, житлових будівель і споруд), 0,12 га (для ведення садівництва по вул. Ярова.33) та 0,80 га (для особистого селянського господарства по вул. Ярова).

Станом на час розгляду справи по суті, позивач не виготовив проектної документації та на затвердження сесії її не подав.

В зв'язку з тим, що позивач не виконав вимоги ч.7, ч.8 ст.118 Земельного кодексу України, Цвітненська сільська рада не мала можливості здійснити повноваження, визначені ч.9 ст.118 ЗК України - прийняти рішення про затвердження проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки та подальше її надання у власність ОСОБА_1

Відповідно до вимог ст.125 ЗК України, право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної власності цього права. Судом встановлено, що на момент розгляду справи, такого права у позивача не виникло.

Тобто, судом встановлено, що процедура реалізації позивачем права власності на земельну ділянку, згідно з рішенням Цвітненської сільської ради від 29.11.2010 року №19 триває, але не завершена.

Викладене вище свідчить про чинність рішення Цвітненської сільської ради від 29.11.2010 року №19.

Отже, судом встановлено, що на момент прийняття рішення сесії №268 від 16.06.2017 року про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, рішення №19 від 29.11.2010р. також було чинним, що свідчить про порушення вимог земельного законодавства.

З огляду на викладені обставини, відповідачем прийнято рішення про скасування рішення №268 від 16.06.2017р.

Згідно з положеннями ч.10 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування", акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України визнаються незаконними в судовому порядку.

Отже, відповідач самостійно скасувавши рішення № 268 від 16.06.2017 року, діяв не в межах повноважень, наданих йому законодавцем.

З огляду на викладені обставини, суд приходить до висновку, що позовні вимоги в частині визнання протиправним та скасування рішення Цвітненської сільської ради Олексадрівського району Кіровоградської області №296 від 18.10.2017 року в частині скасування рішення сільської ради від 16 червня 2017 року №268 "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1 підлягає задоволенню.

Щодо визнання незаконним та скасувати рішення Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області №286 від 18.10.2017 року в частині надання ділянки, орієнтовною площею 0,72 га по вул. Ярова, навпроти домоволодіння по вул. Ярова,33, ОСОБА_3С, для ведення особистого селянського господарства суд зазначає наступне.

Статтями 125, 126 ЗК України передбачено, що право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Право власності, користування земельною ділянкою оформлюється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

За правовою позицією Верховного Суду України, висловленою у постановах від 19.01.2016 року (справа №21-3690а15), від 07.06.2016 року (справа №21-1391а16), отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не означає позитивного рішення про надання її у користування (оренду).

Суд зазначає, що наявність рішення (наказу) про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності у власність (користування) громадянину або юридичній особі не є перешкодою для надання органом виконавчої влади чи місцевого самоврядування дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо цієї земельної ділянки іншій особі, яка звернулася у встановленому порядку.

Така правова позиція викладена у постанові Верховного Суду України від 03 квітня 2018 року у справі № 804/3960/17 (провадження № К/9901/1242/17).

Отже, з огляду на викладене, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги в частині визнання незаконним та скасувати рішення Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області №286 від 18.10.2017 року в частині надання ділянки, орієнтовною площею 0,72 га по вул. Ярова, навпроти домоволодіння по вул. Ярова,33, ОСОБА_3 задоволенню не підлягає.

Отже, підсумовуючи викладене, суд дійшов висновку про часткове задоволення позову.

Відповідно до ч. 1 ст. 132 КАС України судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 139 КАС України при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб'єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.

Відповідно до ч. 4 ст. 139 КАС України при частковому задоволенні позову, у випадку покладення судових витрат на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог, суд може зобов'язати сторону, на яку покладено більшу суму судових витрат, сплатити різницю іншій стороні. У такому випадку сторони звільняються від обовязку сплачувати одна одній іншу частину судових витрат.

З огляду на вищевикладене, на користь позивача підлягає стягненню 234,93 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області.

Керуючись ст.ст. 243-246 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов - задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати рішення Цвітненської сільської ради Олексадрівського району Кіровоградської області №296 від 18.10.2017 року в частині скасування рішення сільської ради від 16 червня 2017 року №268 "Про надання згоди на розробку проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва" ОСОБА_1

В решті позовних вимог - відмовити.

Присудити на користь ОСОБА_1 понесені ним витрати по сплаті судового збору у розмірі 234,93 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Цвітненської сільської ради Олександрівського району Кіровоградської області.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, передбачені ст. 255КАС України.

Рішення суду може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складення повного тексту.

Повний текст складено та підписано - 21.05.2018 року.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду ОСОБА_10