Справа № 758/13303/13-а
Категорія 81
08 травня 2018 року Подільський районний суд міста Києва у складі:
головуючого судді - Войтенко Т. В. ,
при секретарі - Дідук С. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, притягнення до відповідальності, зобов'язання призначити пенсію довічно, негайно перерахувати та виплатити борг, стягнення моральної шкоди, -
В провадженні Подільського районного суду м. Києва перебуває справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, притягнення до відповідальності, зобов'язання призначити пенсію довічно, негайно перерахувати та виплатити борг, стягнення моральної шкоди
У судове засідання від представника Центрального об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Києві надійшло клопотання про заміну відповідача його правонаступником - Головним управлінням Пенсійного Фонду України в місті Києві.
Судом було поставлено на обговорення питання щодо заміни відповідача Центрального об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Києві його правонаступником - Головним управлінням Пенсійного Фонду України в місті Києві.
Позивач у судовому засіданні не заперечував проти заміни відповідача.
Заслухавши думку позивача, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до вимог ст.52 КАС України, у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником.
Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.
Судом встановлено, що 29.03.2017 було прийнята Постанова Кабінету Міністрів України №203 «Про утворення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві». Даною постановою затверджено перелік територіальних органів Пенсійного фонду України, які реорганізуються шляхом злиття, а саме Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві та Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві реорганізовано шляхом злиття та створено нову юридичну особу - Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
Як вбачається з Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві створено 27.04.2018р.
Зважаючи на те, що з 27.04.2018 було зареєстровано Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві як правонаступника Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, яке було відповідачем по справі, суд приходить до висновку про необхідність здійснення заміни відповідача його правонаступником.
На підставі викладеного, керуючись ст. 52 КАС України, -
У справі за позовом ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, притягнення до відповідальності, зобов'язання призначити пенсію довічно, негайно перерахувати та виплатити борг, стягнення моральної шкоди, замінити відповідача - Центральне об'єднане Управління пенсійного фонду України в м. Києві його правонаступником - Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т. В. Войтенко