Ухвала від 07.05.2018 по справі 914/2496/17

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

УХВАЛА

"07" травня 2018 р. Справа №914/2496/17

Головуючий (суддя-доповідач) Львівського апеляційного господарського суду - ОСОБА_1

розглянувши матеріали апеляційної скарги Приватного підприємства «Мале підприємство Сантехмонтаж», б/н від 24 квітня 2018 року

на рішення Господарського суду Львівської області від 21 березня 2018 року (підписане 02.04.2018 року), суддя Фартушок Т.Б.

у справі №914/2496/17

за позовом Приватного підприємства «Мале підприємство Сантехмонтаж», м. Нововолинськ, Волинська область

до відповідача ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю «Р-Інжиніринг», м. Городок, Львівська область

про стягнення 40 747,26 грн.

ВСТАНОВИВ:

Приватне підприємство «Мале підприємство Сантехмонтаж» звернулося до Львівського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою (вх.№01-05/1326/18 від 02.05.2018 року) на рішення Господарського суду Львівської області від 21 березня 2018 року у справі №914/2496/17.

Відповідно до ч.3 ст.258 ГПК України до апеляційної скарги додаються: 1) довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо скарга подана представником і в справі немає підтвердження його повноважень; 2) докази сплати судового збору; 3) докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі; 4) докази, що підтверджують дату отримання копії оскаржуваного судового рішення суду першої інстанції, за наявності.

Суд встановив, що до апеляційної скарги апелянтом не додано довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника позивача - ОСОБА_3, натомість зазначено, що оригінал адвокатського ордеру міститься в матеріалах справи.

Одночасно, суд звертає увагу апелянта, що оскільки останній звернувся з апеляційною скаргою безпосередньо до суду апеляційної інстанції, а матеріали справи знаходяться у місцевому господарському суді, який розглядав справу (Господарському суді Львівської області), враховуючи положення ч.4 ст.262 ГПК України про вирішення питання щодо витребування матеріалів справи в ухвалі про відкриття апеляційного провадження, суд дійшов висновку про залишення апеляційної скарги ПП «Мале підприємство Сантехмонтаж» без руху, а апелянту - надати можливість подати суду докази на підтвердження повноважень представника, який підписав апеляційну скаргу.

Частиною 2 ст.260 ГПК України встановлено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 258 цього Кодексу, застосовуються положення статті 174 цього Кодексу.

У відповідності до ч.1 ст.174 ГПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Згідно з ч.2 ст.174 ГПК України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи наведене вище, суд дійшов висновку про залишення апеляційної скарги ПП «Мале підприємство Сантехмонтаж» без руху, разом з тим, роз'яснити апелянту, що протягом 10 днів з дня вручення даної ухвали, останній має право подати суду докази на підтвердження повноважень представника, який підписав апеляційну скаргу.

Слід зазначити, що у випадку не усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, скарга вважається неподаною і повертається скаржнику в порядку ч.4 ст.174 ГПК України.

Керуючись ст.ст.174, 234, 258, 260 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Апеляційну скаргу Приватного підприємства «Мале підприємство Сантехмонтаж» на рішення Господарського суду Львівської області від 21 березня 2018 року у справі №914/2496/17 залишити без руху.

2.Роз'яснити апелянту, що протягом 10-ти днів з дня вручення цієї ухвали він має право подати суду докази на підтвердження повноважень представника, який підписав апеляційну скаргу.

3.Копію ухвали надіслати скаржнику рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Головуючий (суддя-доповідач) Якімець Г.Г.

Попередній документ
73840035
Наступний документ
73840037
Інформація про рішення:
№ рішення: 73840036
№ справи: 914/2496/17
Дата рішення: 07.05.2018
Дата публікації: 11.05.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Львівський апеляційний господарський суд
Категорія справи: