07 травня 2018 р. м. ХерсонСправа № 821/690/18
Херсонський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Варняка С.О. , розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до приватного підприємства "Комплектавтодор" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду,
встановив:
Позивач звернувся до суду з вказаним позовом, у якому просить застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду, а саме:
- заборонити експлуатацію повітрозбірника (ресивера) зав. № 25, без інв. номеру, який встановлено на малярній дільниці;
- заборонити експлуатацію балону з киснем, встановленого в безпосередній близькості від зливу залишків з мастиловологовідділювача;
- заборонити експлуатацію манометрів з вичерпним терміном проведення їх перевірки, які встановлені на редукторах кисневих балонів;
- заборонити виконання газонебезпечних робіт газорізальником ОСОБА_1 до проходження ним щорічної перевірки знань за "Правилами будови та безпечної експлуатації посудин, працюючих під тиском" НПАОП 0.00-1.59-87;
- заборонити експлуатацію вилкового навантажувача та маркувальної машини "Борум 1";
- заборонити експлуатацію технологічного устаткування поліграфічної галузі промисловості, устаткування напругою понад 1000В, вантажопіднімальні крани і машини, підйомники та колиски для підіймання працівників;
- заборонити виконання робіт підвищеної небезпеки - газонебезпечні роботи, роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників, газополум'яні роботи, що знаходяться за адресою: Миколаївське шосе, 5 км, м. Херсон, до усунення зазначених порушень.
Ухвалою суду від 12.04.2018 року відкрито спрощене провадження в адміністративній справі. Призначено судове засідання на 07.05.2018 року.
04.05.2018 року до суду надійшло клопотання представника відповідача про відкладення розгляду справи у зв'язку з перебуванням у відрядженні у м. Києві. До клопотання додано копію наказу від 04.05.2018 року "Про відрядження".
Представник позивача по суті даного клопотання не заперечував та просив розглядати у порядку письмового провадження.
Відповідно до положень частини четвертої статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до частини першої статті 223 КАС України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 205 цього Кодексу.
Згідно із пунктом 2 частини другої статті 205 КАС України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав, зокрема, перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи, про що повідомити сторін.
Керуючись ст. 205, 223, 229, 243, 248 КАС України,
ухвалив:
Клопотання задовольнити.
Відкласти розгляд справи за позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до приватного підприємства "Комплектавтодор" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду на 21 травня 2018 року о 10:00 годині.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Варняк С.О.