Постанова від 05.05.2018 по справі 371/553/18

05.05.2018 Єдиний унікальний № 371/553/18

Провадження 3/371/207/18

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 травня 2018 року м. Миронівка

Суддя Миронівського районного суду Київської області Капшук Л.О., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, оформлені Миронівським ВП ГУНП в Київській області відносно ОСОБА_1 за ст. 130 ч. 1 КУпАП,

УСТАНОВИВ:

Відносно ОСОБА_1 03 травня 2018 року складено протокол про адміністративне правопорушення серії БД № 354249 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП.

Згідно ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує, зокрема, чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.

У ст. 256 КУпАП надається перелік тих даних, що обов'язково повинні бути закріплені у протоколі для того, щоб він мав відповідну силу і щоб його неможливо було заперечувати.

Відповідно до п. 15 розділу ІІ Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції до протоколу про адміністративне правопорушення долучаються інші матеріали про адміністративне правопорушення (пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновок експерта, речові докази, протокол про вилучення речей і документів, рапорти посадових осіб, а також інші документи та матеріали, що містять інформацію про правопорушення).

До протоколу про адміністративне правопорушення не додані докази перебування особи, якій правопорушник ОСОБА_1 передав право керування транспортним засобом, в стані алкогольного сп'яніння.

Вищезазначені недоліки, допущені при оформленні адміністративного матеріалу, позбавляють можливості здійснити всебічне, повне і об'єктивне з'ясування всіх обставин правопорушення і, як наслідок, здійснити розгляд адміністративної справи по суті та прийняти рішення по ній.

Керуючись ст. 278 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Матеріали справи про адміністративне правопорушення про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП повернути до Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській областідля усунення недоліків.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя підпис ОСОБА_2

Згідно з оригіналом

Суддя Л.О.Капшук

Попередній документ
73799372
Наступний документ
73799374
Інформація про рішення:
№ рішення: 73799373
№ справи: 371/553/18
Дата рішення: 05.05.2018
Дата публікації: 08.05.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Миронівський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції