26 квітня 2018 р.м.ОдесаСправа № 815/6573/17
Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: судді-доповідача ОСОБА_1, суддів Градовського Ю.М., Крусяна А.В., розглянувши можливість призначення до розгляду апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю "Модерн - Трейд" на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 28 лютого 2018 року по справі за позовом Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області до товариства з обмеженою відповідальністю "Модерн - Трейд" про стягнення штрафу,
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем з'ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбачені ст.306 КАС України.
Справа може бути призначена до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 306, 307 КАС України, суд
Підготовку до розгляду адміністративної справи закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Одеського апеляційного адміністративного суду у залі судового засідання №6 на 23.05.18 р. о 14:15 .
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Cуддя-доповідач ОСОБА_1
Судді ОСОБА_2 ОСОБА_3