Справа №583/3013/14-к Головуючий у суді у 1 інстанції - ОСОБА_1
Номер провадження 11-кп/788/581/18 Суддя-доповідач - ОСОБА_2
Категорія -
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
27 квітня 2018 року м. Суми
Суддя колегії суддів з розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства Апеляційного суду Сумської області ОСОБА_3 провівши підготовку до апеляційного розгляду за апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 та його захисника ОСОБА_5 на ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 27 листопада 2017 року, а також апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 на ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 26 березня 2018 року та ухвалу цього ж суду від 02 квітня 2018 року,-
Після відкриття апеляційного провадження підготовчі дії згідно вимог ч.1 ст.401 КПК України виконано.
Суддею-доповідачем в порядку підготовки до апеляційного розгляду з'ясовані всі питання, а отже є підстави для призначення апеляційного розгляду.
Відповідно до положень ч.3 ст.401 КПК України після закінчення підготовки до апеляційного розгляду суддя-доповідач постановляє ухвалу про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду.
Керуючись ст.401 Кримінального процесуального кодексу України, -
Закінчити підготовку апеляційного провадження за апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 та його захисника ОСОБА_5 на ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 27 листопада 2017 року, а також апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 на ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 26 березня 2018 року та ухвалу цього ж суду від 02 квітня 2018 року.
Апеляційний розгляд за апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 та його захисника ОСОБА_5 на:
- ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 27 листопада 2017 року, якою залишено без задоволення заяву засудженого ОСОБА_4 про перегляд за нововиявленими обставинами вироку Охтирського міського суду Сумської області від 07 лютого 1990 року;
а також апеляційними скаргами засудженого ОСОБА_4 на:
- ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 26 березня 2018 року, якою відмовлено у задоволенні заяви засудженого ОСОБА_4 про роз'яснення ухвал Великописарівського районного суду Сумської області від 01 листопада 2017 року та 27 листопада 2017 року, постановлених в ході розгляду заяви про перегляд за нововиявленими обставинами вироку Охтирського міського суду Сумської області від 07 лютого 1990 року та виправлення описки в тексті ухвали Великописарівського районного суду Сумської області від 27 листопада 2017 року;
- ухвалу Великописарівського районного суду Сумської області від 02 квітня 2018 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання засудженого ОСОБА_4 про зарахування строку перебування в установі попереднього ув'язнення протягом розгляду заяви про перегляд за нововиявленими обставинами вироку Охтирського міського суду Сумської області від 07 лютого 1990 року, у строк відбуваня покарання, призначити на 15.30 год. 28 серпня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду Сумської області (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28).
Повідомити учасників судового провадження про час та місце апеляційного розгляду, шляхом надсилання повідомлень.
Суддя ОСОБА_3