Постанова від 16.04.2018 по справі 334/1269/18

Дата документу 16.04.2018

Справа № 334/1269/18

Провадження № 3/334/571/18

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 квітня 2018 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Добрєв М.В., розглянувши матеріали, які надійшли з УПП м.Запоріжжя ДПП, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працює ПАТ «ЗФЗ» , мешкає за адресою: м. Запоріжжя,вул.Рильського,б.4

-за ст. 124 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

З представлених матеріалів вбачається, що 27.02.2018 року о 08-00 годині ОСОБА_1 керуючи автомобілем НОМЕР_1, в м. Запоріжжі рухаючись по вул..Діагональна,б.11на парковці не був уважний , не стежив за дорожньою обстановкою , відповідно не відреагував на її зміну , внаслідок чого скоїв зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, під керування водія ОСОБА_2 В результаті ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження , травмованих немає.

Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 2.3 б, ПДР.

У судовому засіданні ОСОБА_1 проти протоколу заперечував, провину свою не визнав та пояснив, що він заїзджав на криту стоянку зачиненого типу, і так як він заізджав зі світлої вулиці у темне приміщення то не побачив темного кольору по правій стороні руху заїзду , у зв'язку з чим трапилось зіткнення автомобілей.

Вислухавши пояснення правопорушника ОСОБА_1, потерпілого ОСОБА_2, інспектора поліції ОСОБА_3, вивчівши матеріали справи (протокол про адміністративне правопорушення а.с.1,схему місця ДТП а.с.3,пояснення свідків ОСОБА_4, ОСОБА_5 а.с.6, фототаблицю а.с.8) встановлено, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, що передбачено ст. 124 КУпАП тому враховуючи особу правопорушника, його ставлення до скоєного, суд вважає за необхідне, накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі двадцяти неоподаткованих податком доходів громадян.

Керуючись ст.ст. 24, 124, 283, 284, 287, 289, 307, 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у розмірі 352,40 гривень.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Запорізької області, через районний суд, який виніс постанову

У разі несплати правопорушником штрафу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби.

В порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, який становитиме 680 (шістсот вісімдесят) гривень.

Суддя: Добрєв М. В.

Попередній документ
73511484
Наступний документ
73511486
Інформація про рішення:
№ рішення: 73511485
№ справи: 334/1269/18
Дата рішення: 16.04.2018
Дата публікації: 24.04.2018
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дніпровський районний суд міста Запоріжжя
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна