Судовий наказ від 16.04.2018 по справі 732/435/18

Справа № 732/435/18

Провадження 2-н/732/21/18

Городнянський районний суд Чернігівської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

16.04.2018 року місто Городня

Суддя Городнянського районного суду Чернігівської області Лиманська М.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення аліментів на одну дитину у розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) платника аліментів, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, -

ВСТАНОВИВ:

30.03.2018 року ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про видачу судового наказу, яким просить стягнути з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, аліменти на її користь на утримання сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_3 в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку(доходу), але не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи стягувати з дня подання заяви до суду і до досягнення дитиною повноліття.

З довідки виконавчого комітету Хоробицької сільської ради від 10.04.2018 року № 98 ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, зареєстрований за місцем проживання: АДРЕСА_2.

Вимоги, викладені в заяві, підтверджені письмовими доказами та відповідають вимогам закону, є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Керуючись ст.180-184, 191 СК України, ч. 6 ст. 141, ст.167-168 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

1.Стягувати з боржника ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ІПН : НОМЕР_1, уродженця АДРЕСА_1, проживаючого АДРЕСА_2, на користь стягувача ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_7, уродженки с. Долинське Сосницького району Чернігівської області, ІПН: НОМЕР_2, проживаючої в АДРЕСА_3, аліменти на утримання сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_3, в розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, та не менше, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, починаючи стягнення з 30 березня 2018 року і до досягнення дитиною повноліття.

2.Стягнути з боржника на користь держави судовий збір в сумі 176,20 грн.

3.Судовий наказ в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.

4.Суд повідомляє про те, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

5.Роз'яснити, що згідно з частиною сьомою статті 170 Цивільно-процесуального кодексу України, боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів. Судовий наказ може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку, встановленому главою 3 розділу V Цивільно-процесуального кодексу України.

6.Судовий наказ видати під розписку або надіслати стягувачу на його офіційну електронну адресу, або рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного після набрання ним законної сили у разі відсутності електронної офіційної адреси.

7.Надіслати боржникові не пізніше наступного дня після видачі судового наказу його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень на його офіційну електронну адресу або рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного, якщо офіційної електронної адреси боржник не має.

Надіслати копію заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Веб - адреса сторінки на офіційному веб порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається https://gd.cn.court.gov.ua/fair/

Суддя : Лиманська М.В.

Судовий наказ набрав чинності „____" ____________ 2018 року.

Строк пред'явлення до виконання „____" ___________ 20___ року.

Дата видачі судового наказу стягувачу „___" __________ 2018 року.

Суддя : Лиманська М.В.

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до ВДВС стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітка

Інші відмітки

Попередній документ
73421980
Наступний документ
73421982
Інформація про рішення:
№ рішення: 73421981
№ справи: 732/435/18
Дата рішення: 16.04.2018
Дата публікації: 20.04.2018
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Городнянський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; заявлено вимогу про стягнення аліментів у розмірі на 1 дитину - 1/4, на 2-х - 1/3, на 3-х - 1/2 доходу платника, але не більше 10 п.м. на кожну дитину, якщо вимога не пов'язана із встановл., оспор. батьківства та необхідністю залучення інших осіб