копія
справа №2о-305/09р.
Іменем України
19.10.2009 р. м. Кіровоград
Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда Мохонько В.В., розглянувши матеріали заяви Мустафаєва Рафаіла Ільдирим огли про встановлення факту належності правовстановлюючого дрокумента,-
Ухвалою Кіровського районного суду м. Кіровограда від 25.09.2009 року заява Мустафаєва Рафаіла Ільдирим огли про встановлення факту належності правовстановлюючого дрокумента залишена без руху до 16.10.2009 року, а заявнику запропоновано оплатити витрати з інформаційно-технічного розгляду справи в суді.
Проте вимоги суду у встановлений термін залишились не виконаними.
За таких обставин суд дійшов висновку, що заява підлягає поверненню як неподана.
Керуючись ч.2 ст.121 ЦПК України,-
Заяву Мустафаєва Рафаіла Ільдирим огли про встановлення факту належності правовстановлюючого дрокумента вважати неподаною та повернути заявнику.
Заявнику роз'яснюється, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подачі через Кіровський районний суд м. Кіровограда заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з дня проголошення, та апеляційної скарги протягом 10 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя
Кіровського районного суду
м. Кіровограда (підпис) ОСОБА_1
Згідно з оригіналом
Суддя
Кіровського районного суду
м. Кіровограда ОСОБА_1
Ў