Справа № 824/529/17-а
03 квітня 2018 року
м. Вінниця
Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
судді-доповідача: Ватаманюка Р.В.
суддів: Мельник-Томенко Ж. М. Сторчака В. Ю.
перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 на рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 19 січня 2018 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Національної поліції України, ліквідаційної комісії Державної установи "Чернівецький навчальний центр підготовки поліцейських" Національної поліції України про визнання протиправним й скасування рішення, поновлення на роботі та зобов'язання вчинити дії,
при підготовці справи до апеляційного розгляду проведено такі підготовчі дії:
- з'ясовано склад учасників адміністративного процесу;
- з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень;
- з'ясовано, які обставини визнаються та які заперечуються учасниками справи;
- запропоновано учасникам справи подати нові докази, на які вони посилаються;
- вирішено інші питання, необхідні для апеляційного розгляду справи.
Враховуючи, що необхідні підготовчі дії для розгляду справи в апеляційному порядку здійснені, справа має бути призначена до апеляційного розгляду.
Керуючись ст.ст. 306, 307 КАС України,
підготовку справи до апеляційного розгляду закінчити.
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Національної поліції України, ліквідаційної комісії Державної установи "Чернівецький навчальний центр підготовки поліцейських" Національної поліції України про визнання протиправним й скасування рішення, поновлення на роботі та зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 17 квітня 2018 року о 09:50 в залі судового засідання № 1 Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул.Брацлавська,14), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Ватаманюк Р.В.
Судді Мельник-Томенко Ж. М. Сторчак В. Ю.