Ухвала від 19.03.2018 по справі 802/752/18-а

УХВАЛА

про відкриття провадження у адміністративній справі

м. Вінниця

19 березня 2018 р. Справа № 802/752/18-а

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Чернюк Алла Юріївна, розглянувши матеріали:

за позовом: ОСОБА_1 (місце проживання: 23505, Вінницька область, Шаргородський район, с. Слобода-Шаргородська, вул. Загороднього, 21)

до: Шаргородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області (місцезнаходження: 23500, Вінницька область, м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 222)

про: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

До ОСОБА_2 окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (місце проживання: 23505, Вінницька область, Шаргородський район, с. Слобода-Шаргородська, вул. Загороднього, 21) до Шаргородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області (місцезнаходження: 23500, Вінницька область, м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 222) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії .

Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач вказує, що відповідач листом №82-М від 14.12.2017 відмовив виплаті грошової допомоги в розмірі 10 пенсій за віком станом на день призначення пенсії відповідно до п.7-1 XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Не погоджуючись із відмовою, позивач просить суд визнати дії протиправними та зобов'язати відповідача вчинити певні дії.

Відповідно до статті 168 Кодексу адміністративного судочинства України, позов пред'являється шляхом подання позовної заяви в суд першої інстанції.

Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами, вважаю, що вона підлягає розгляду за правилами адміністративного судочинства в порядку спрощеного позовного провадження, підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду, відсутні підстави для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті.

Враховуючи викладене, доходжу висновку про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження в адміністративній справі.

Відповідно до приписів статей 12, 257, 262 КАС України, характер спірних правовідносин, предмет доказування та склад учасників, а також інші обставини, які мають значення для вирішення даної справи, доходжу висновку про розгляд адміністративної справи в порядку спрощеного позовного провадження у судовому засіданні з повідомленням сторін.

Керуючись статтями 171, 248, 256 КАС України, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 (місце проживання: 23505, Вінницька область, Шаргородський район, с. Слобода-Шаргородська, вул. Загороднього, 21) до Шаргородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області (місцезнаходження: 23500, Вінницька область, м. Шаргород, вул. Героїв Майдану, 222) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії.

2. Розгляд справи здійснюватиметься суддею Чернюк Аллою Юріївною одноособово за правилами спрощеного позовного провадження.

3. Призначити справу до судового розгляду на 11 квітня 2018 р. о 11:30 год. в залі судового засідання № 4 ОСОБА_2 окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

4. Встановити відповідачу 15-денний строк з дня отримання даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву в порядку ст. 162 КАС України.

5. Встановити позивачу 5-денний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив в порядку ст. 163 КАС України.

6. Встановити відповідачу 5-денний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення в порядку ст. 164 КАС України.

7. Зобов'язати сторони та інших осіб, які беруть участь у справі, забезпечити явку в засідання представників сторін з визначеними ст.59 КАС України доказами про повноваження, та з документами, що посвідчують особу.

8. Роз'яснити відповідачу, що відповідно до статті 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача.

9. Повідомити відповідача про наявні в суді матеріали, які підлягають врученню йому як стороні та про можливість їх отримання лише безпосередньо у суді.

10. Повідомити учасників справи про наявність у ОСОБА_2 окружному адміністративному суді відповідної технічної можливості для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції в порядку ст. 195 КАС України.

11. Повідомити учасників справи про можливість отримати інформацію по даній справі на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет за посиланням: “http://court.gov.ua/fair/”.

12. Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення правил підсудності.

Суддя Чернюк Алла Юріївна

Попередній документ
72824584
Наступний документ
72824586
Інформація про рішення:
№ рішення: 72824585
№ справи: 802/752/18-а
Дата рішення: 19.03.2018
Дата публікації: 23.03.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вінницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл