про відвід судді
(вступна та резолютивна частини)
20 лютого 2018 року м. Рівне №817/344/16
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Жуковської Л.А. за участю секретаря судового засідання Ілюк Ю. О. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: не прибув, представник: не прибула
відповідача 1: не прибув, представник ОСОБА_1,
відповідач 2: не прибув, представник ОСОБА_2
відповідач 3: не прибув, представники не прибули
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
ОСОБА_3
доГолови військово лікарсько комісії ОСОБА_4, Заступника голова Рівненської райдержадміністрації ОСОБА_5, Начальника відділу охорони здоров'я Рівненської РДА ОСОБА_6
про визнання дій незаконними,
Керуючись статтями 36-40, п.8 ч. 2 ст. 236, 241, 256, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Визнати заявлений представником позивача ОСОБА_7 відвід судді Жуковській Л.А. від 20.02.2018 необґрунтованим.
Провадження у справі №817/344/16 за позовом ОСОБА_3 до Голови військово лікарсько комісії ОСОБА_4, Заступника голова Рівненської райдержадміністрації ОСОБА_5,Начальника відділу охорони здоров'я Рівненської РДА ОСОБА_6 зупинити до вирішення питання про відвід.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена в частині зупинення провадження у справі. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя Жуковська Л.А.