Справа № 453/1232/17
№ провадження 3/453/3/18
07.02.2018 року м. Сколе
Суддя Сколівського районного суду Львівської області Курницька В.Я., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, українця, громадянина України, одруженого, не працюючого, -
за ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187 КУпАП, -
ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, а саме: 05.11.2017 року не прибув на реєстрацію у Сколівський ВП Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області, 11.12.2017 року покинув місце проживання, перебував в м. Стрий Львівської області, чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме покинув межі Сколівського району, 03.12.2017 року не прибув на реєстрацію у Сколівський ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, 10.12.2017 року не прибув на реєстрацію у Сколівський ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, хоч належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи.
Враховуючи, що до суду (судді) надійшло чотири справи про вчинення адміністративних правопорушень відносно ОСОБА_1 за ст. 187 КУпАП, такі розглядаються одним і тим же органом, (посадовою особою), а відтак, згідно з положеннями ст. 36 КУпАП, відповідно до постанови судді від 05.02.2018 року вони були об'єднані в одне провадження.
Згідно із ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу у зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами (ст. 251 КУпАП).
Вчинення ОСОБА_1 адміністративних правопорушень, передбачених ст. 187 КУпАП стверджується зібраними доказами, що містяться у матеріалах справ про адміністративні правопорушення, а саме: протоколом серії ГП № 505547 від 06.11.2017 року, рапортом ДОП Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області Ярмоліча Р.М. від 06.11.2017 року; протоколом серії ГП № 479604/341 від 12.12.2017 року, рапортом ДОП Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 від 12.12.2017 року; протоколом серії ГП № 505555/333 від 08.12.2017 року, рапортом ДОП Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області Ярмоліча Р.М. від 03.12.2017 року; протоколом серії ГП № 479603/335 від 12.12.2017 року, рапортом ДОП Сколівського ВП Стрийсь кого ВП ГУНП у Львівській області Ярмоліча Р.М. від 12.12.2017 року.
Дії ОСОБА_1 вірно кваліфіковані за ч. 2 ст. 187 КУпАП, оскільки він повторно протягом року порушив правила адміністративного нагляду.
При накладенні адміністративного стягнення, у відповідності до вимог ст. 33 КУпАП, враховую характер вчиненого правопорушення, особи винного, ступеня його вини та в межах санкції статті, за якою кваліфіковано правопорушення у вигляді штрафу, оскільки він повторно протягом року притягується до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 187 КУпАП та щиро розкаявся у вчиненому.
ОСОБА_1 слід визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП, і на нього слід накласти адміністративні стягнення відповідно до вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП, у межах санкції статті, встановленої за більш серйозне правопорушення.
Відтак, вважаю, що на ОСОБА_1 необхідно накласти адміністративне стягнення у межах санкції ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу, що буде згідно з вимогами ст. 23 КУпАП достатньою та необхідною мірою відповідальності.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» підлягає стягненню з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави у розмірі 353,40 грн.
Керуючись ст. ст. 7, 33, 36, 40-1, 251, 283, 284 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених за ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 187
КУпАП та накласти адміністративні стягнення:
- за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 170 грн.
- за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 170 грн.
- за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 170 грн.
- за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 170 грн.
Відповідно до ст. 36 КУпАП остаточно накласти адміністративне стягнення на ОСОБА_1 у виді штрафу у розмірі 170 (сто сімдесят) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 353 (триста п'ятдесят три) грн. 40 коп. судового збору.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Сколівського районного суду
Львівської області В.Я. Курницька