Справа № 654/3349/17
Провадження № 3/654/8/2018
07.02.2018 м. Гола Пристань
Суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Францішко Ю. В., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області відносно:
ОСОБА_1, 12.10.1961 р. н., зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого,
за ч. 1 ст.1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
08.11.2017 близько 12:30 год. в с. Нова Збур'ївка Голопристанського району Херсонської області, по вул. Шевченко, 24, за місцем свого проживання, гр. ОСОБА_1, вчинив насильство в сім'ї відносно гр. ОСОБА_2, під час якої ображав її грубою нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 1732 КУпАП.
В судове засідання порушник не з'явився, про місце, дату та час слухання справи повідомлялося належним чином, клопотань про відкладення розгляду справи не надходило.
Вина порушника в скоєні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями.
Таким чином, вина правопорушника у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1732 КУпАП, доведена повністю.
Обираючи порушнику вид стягнення, судом враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Вивчивши обставини справи, суд вважає, що стягнення повинно бути обрано у вигляді громадських робіт.
Відповідно до ст. 401 КУпАП, у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, судовий збір сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, у розмірі встановленому законом. Відповідно до ст. 4 ч. 2 п. 5 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, судовий збір сплачується у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Керуючись ст. ст. 24, 33, 1732, 284, 289 КУпАП, суд -
Притягнути ОСОБА_1, 12.10.1961 р. н., РНОКПП НОМЕР_1, до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 1732 КУпАП, наклавши на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на строк 30 (тридцять) годин.
Стягнути з ОСОБА_1, 12.10.1961 р. н., РНОКПП НОМЕР_1 на користь держави судовий збір в сумі 352 (триста п'ятдесят дві) грн. 40 коп.
Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Херсонської області через Голопристанський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя ОСОБА_3