Ухвала від 24.01.2018 по справі 660/1056/17

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Номер справи 660/1056/17

Провадження №22-ц/791/320/2018

УХВАЛА

24 січня 2018 року м. Херсон

Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Херсонської області в складі:

головуючогоПолікарпової О.М.

суддівВоронцової Л.П.

Ігнатенко П.Я.

розглянувши клопотання ОСОБА_4 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції при розгляді апеляційної скарги публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» на рішення Нововоронцовського районного суду Херсонської області від 06 грудня 2017 року у цивільній справі за позовом публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до ОСОБА_4 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИЛА

06 грудня 2017 року Нововоронцовський районний суд Херсонської області ухвалив у зазначеній справі рішення, на яке публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк» подало апеляційну скаргу.

Ухвалою апеляційного суду від 22 січня 2018 року справу було призначено до розгляду на 09 год.40 хв. 01 лютого 2018 року.

На адресу суду від ОСОБА_4 надійшло письмове клопотання, в якому він просить вирішити питання щодо його участі в судовому засіданні в режимі відеоконфіренції у приміщенні Нововоронцовського районного суду Херсонської області.

Відповідно до ч.5 ст.212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконфіренції в приміщенні суду, визначеному судом.

Враховуючи факт перебування відповідача поза межами міста Херсона, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, колегія суддів відповідно до вимог ст.212 ЦПК України вважає за необхідне вирішити питання про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА

Клопотання ОСОБА_4 задовольнити.

Визначити участь ОСОБА_4 в судовому засіданні в режимі відеоконференції при розгляді справи, слухання по якій призначено на 01 лютого 2018 року о 09 год. 40 хв.

Доручити Нововоронцовському районному суду Херсонської області організувати в приміщенні цього ж суду (за адресою: 74200, Херсонська область, смт.Нововоронцовка, вул.Тітова, 2-а) участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідача - ОСОБА_4 - 01 лютого 2018 року о 09 год. 40 хв.

Роз'яснити особі, щодо якої вирішено питання про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі її явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщенні Апеляційного суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1А, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

Відповідно до вимог ч.2 ст.372 ЦПК України, неявка сторін або інших учасників справи, належним чином повідомлених про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду справи.

Копію даної ухвали негайно направити Нововоронцовському районному суду Херсонської області для організації її виконання та ОСОБА_4 для відома.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий підпис О.М. Полікарпова

Судді підпис Л.П. Воронцова

підпис П.Я. Ігнатенко

З оригіналом згідно:

Копія ухвали оформлена 24 січня 2018 року

Ухвала набрала законної сили 24 січня 2018 року

Суддя О.М. Полікарпова

Секретар

судового засідання О.В. Прушинська

Попередній документ
71762179
Наступний документ
71762181
Інформація про рішення:
№ рішення: 71762180
№ справи: 660/1056/17
Дата рішення: 24.01.2018
Дата публікації: 26.01.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Херсонської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу