Ухвала від 12.01.2018 по справі 333/4651/17

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 січня 2018 рокусправа № 333/4651/17(2-а/333/257/17)

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Шлай А.В.

суддів: Кругового О.О., Прокопчук Т.С.,

перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу ОСОБА_1

на постанову Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 21 листопада 2017 р. в адміністративній справі № 333/4651/17(2-а/333/257/17)

за позовом ОСОБА_1

до Управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Комунарському району

про визнання дій протиправними та зобов'язання виплатити грошову допомогу, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 21 листопада 2017 року відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Не погодившись з постановою суду першої інстанції, ОСОБА_1 подана апеляційна скарга, яка за формою та змістом відповідає вимогам, визначеним статтею 187 Кодексу адміністративного судочинства України, із дотриманням строку, передбаченого статтею 186 цього Кодексу, в редакції, що діяла на момент подання апеляційної скарги.

Керуючись статтями 300, 301, 304 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 21 листопада 2017 р. в адміністративній справі № 333/4651/17(2-а/333/257/17).

Надіслати скаржнику копію ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Направити учасникам справи копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали (за їх наявності).

Встановити учасникам справи п'ятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для подання до суду апеляційної інстанції відзиву на апеляційну скаргу. До відзиву на апеляційну скаргу додати докази надіслання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Ухвала суду апеляційної інстанції оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Головуючий суддя: А.В. Шлай

Суддя: О.О. Круговий

Суддя: Т.С. Прокопчук

Попередній документ
71538728
Наступний документ
71538730
Інформація про рішення:
№ рішення: 71538729
№ справи: 333/4651/17
Дата рішення: 12.01.2018
Дата публікації: 17.01.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі:; соціального захисту та зайнятості інвалідів