Рішення від 03.01.2018 по справі 346/5707/17

Справа № 346/5707/17

Провадження № 2/346/471/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 січня 2018 р. м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області в складі:

головуючого- судді - Потятинника Ю.Р.,

з участю секретаря - Васильчук Я.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Коломиї справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з даним позовом, мотивуючи тим, що вони з відповідачем ОСОБА_1, зареєстрували шлюб 14 січня 1983 року у міському відділі ЗАГС м. В. Волочек Калінінської області РФ, про що складено відповідний актовий запис №12.

Від спільного проживання мають дочку, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Вирішити питання розірвання шлюбу з відповідачем в добровільному порядку неможливо, Відповідач - колишній військовий. Після реєстрації їхнього шлюбу вона з чоловіком переїхала з м. Вишній Волочек на нове місце проходження ним військової служби - в м. Коломия, де проживає і на даний час. Спочатку в їхній сім»ї були хороші сімейні відносини. Однак, з часом вони стали погіршуватися. Вважає, що вони люди різних характерів, з часом вони стали чужими один одному, втратили почуття любові і взаємоповаги. Такі відносини між ними привели до розпаду їхньої сім»ї. Хоча вона і відповідач зареєстровані за однією адресою в АДРЕСА_1, однак спільно вони не проживають вже більше 12-ти років. Їхня ім»я розпалася і надії на примирення між ними немає, їх шлюб носить формальний характер. При таких обставинах вважає, що збереження їхнього шлюбу є недоцільним, а тому просить, суд шлюб розірвати, так як збереження шлюбу буде суперечити її інтересам.

Позивач в судове засідання не з'явилася, однак подала до суду заяву про слухання справи у її відсутності.

Від відповідача надійшла письмова заява про визнання позову та клопотання про розгляд справи у його відсутності.

Дослідивши матеріали справи, а саме: свідоцтво про реєстрацію шлюбу сторін від 14 січня 1983 року, суд вважає що позов підставний і підлягає до задоволення, оскільки подружнє життя сторін не склалось, шлюб існує формально, збереження шлюбу суперечить її інтересам, тому шлюб слід розірвати, а дитину залишити проживати з позивачем.

На підставі ст. 110-112 СК України та керуючись ст. 247 ч.2, 263-265, 268, 273, ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити. Шлюб зареєстрований 14 січня 1983 року між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 у міському відділі ЗАГС м. В. Волочек Калінінської області РФ, актовий запис №12- розірвати.

Після розірвання шлюбу позивачу залишити прізвище «ОСОБА_2».

На рішення можде бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з дня його складення, через Коломийський міськрайонний суд.

Суддя Потятинник Ю. Р.

Попередній документ
71421457
Наступний документ
71421459
Інформація про рішення:
№ рішення: 71421458
№ справи: 346/5707/17
Дата рішення: 03.01.2018
Дата публікації: 09.01.2018
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу