Ухвала від 26.12.2017 по справі 821/492/15-а

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

26 грудня 2017 р.

м. Херсон

Справа № 821/492/15-а

Херсонський окружний адміністративний суд у складі: судді Гомельчука С.В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Херсонського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області до Херсонського дочірнього підприємства "Промавтоматика № 434" Закритого акціонерного товариства "Променергоавтоматика" про заміну сторони виконавчого провадження,

встановив:

Постановою Херсонського окружного адміністративного суду від 07 квітня 2015 року у справі № 821/492/15-а адміністративний позов задоволено повністю та стягнуто з ХДП "Промавтоматика № 434" ЗАТ "Променергоавтоматика" на користь управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за січень 2015 року в сумі 3470,34 грн.

В подальшому на адресу УПФУ надійшов виконавчий лист № 821/141/15-а від 07 травня 2015 року.

18 грудня 2017 року Херсонське об'єднане управління Пенсійного фонду України звернулось до суду з заявою про заміну сторони у виконавчому листі, а саме з управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні на Херсонське об'єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області у зв'язку із реорганізацією.

Представник заявника подав до суду клопотання про розгляд даної заяви в порядку письмового провадження. Просив заяву задовольнити у повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився.

Відповідно до ч. 3 ст. 194 КАС України, учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі учасники справи, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження на підставі наявних у суду матеріалів.

Відповідно до ч. 2 ст. 205 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

За таких обставин, суд вважає за можливе розгляд справи провести в порядку письмового провадження.

Розглянувши заяву та дослідивши письмові докази, суд вважає, що заяву про заміну сторони у виконавчому листі в адміністративній справі слід задовольнити, виходячи з наступного. Постановою Херсонського окружного адміністративного суду від 07 квітня 2015 року у справі № 821/492/15-а позовні вимоги задоволено повністю. Стягнуто з ХДП "Промавтоматика № 434" ЗАТ "Променергоавтоматика" на користь управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за січень 2015 року в сумі 3470,34 грн. Рішення набрало законної сили.

07 травня 2015 року Херсонським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист по справі № 821/492/15-а.

Як вбачається з поданої заяви та доданих до неї документів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України", відбулася реорганізація територіальних органів Пенсійного фонду України. У зв'язку з чим УПФУ в м. Херсоні та управління ПФУ в Білозерському районі, шляхом злиття реорганізовано в Херсонське об'єднане управління ПФУ Херсонської області.

Отже, правонаступником управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні є Херсонське об'єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань від 30 березня 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 379 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Таким чином, виходячи з вищевикладеного, суд приходить до висновку, що заява про заміну сторони стягувача у виконавчому листі, який виданий Херсонським окружним адміністративним судом 07 травня 2015 року по справі № 821/492/15-а підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 194, 205, 243, 248, 379 КАС України,

ухвалив:

Задовольнити клопотання Херсонського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області про заміну сторони у виконавчому листі по справі № 821/492/15-а.

Замінити сторону у виконавчому листі стягувача - управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні на його правонаступника - Херсонське об'єднане управління Пенсійного фонду України Херсонської області (код ЄДРПОУ 41245848).

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Одеського апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк з дня складання повного судового рішення, при цьому відповідно до п.п. 15.5 п. 15 розділу VII "Перехідні положення" КАС України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомукаційної системи апеляційні скарги подаються через суд першої інстанції, який ухвалив відповідне рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня складання повного судового рішення

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею.

Суддя Гомельчук С.В.