31.03.2015
№ 1-кс/489/330/2015
ім'ям України
31 березня 2015 року м. Миколаїв
Слідчий суддя Ленінського районного суду м. Миколаєва ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого СВ Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, -
Ленінським РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12014150040004377 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.186 ч.2 КК України, а саме відкритого викрадення ОСОБА_3 13.08.2014 р. в приміщенні відділення « ІНФОРМАЦІЯ_1 » майна ОСОБА_4 , вартістю 1000 грн.
Слідчий СВ Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які становлять охоронювану законом таємницю, перебувають у володінні ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " та містять відомості про IMEI мобільних терміналів, в яких працювала сім-картка оператора « ІНФОРМАЦІЯ_3 » № НОМЕР_1 в період часу з 26.08.2014 р. по 10.03.2015 р. та інші сім-картки зазначеного оператору, які працювали в зазначених мобільних терміналах у вищевказаний період; відомості про вихідні та вхідні дзвінки, відправлення та отримання текстових повідомлень з кожної сім-картки окремо із зазначенням типу, дати, часу, тривалості дзвінків, номерів абонентів з'єднань, IMEI їх мобільних терміналів; відомості про місцезнаходження учасників з'єднань за номерами, у тому числі зазначити їх тип, дату, час, тривалість дзвінків, IMEI мобільних терміналів, азимути ретрансляційних антен та адрес розташування базових станцій вказаних абонентів; відомості про азимути ретрансляційних антен та адреси розташування базових станцій, оскільки вказаною сім-карткою користується дружина ОСОБА_3 , який розшукується у вказаному кримінальному провадженні як підозрюваний, з метою встановлення його місцезнаходження.
Враховуючи вказані обставини, вислухавши пояснення слідчого, дослідивши надані матеріали, вважаю клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки слідчим, як стороною кримінального провадження доведено наявність достатніх підстав вважати, що документи, до яких він просить надати тимчасовий доступ, перебувають у володінні ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", самі по собі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та відомості, які містяться у вказаних документах, можливо використати, як доказ.
При цьому, обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів, що містять охоронювану законом таємницю, неможливо довести іншими способами.
Керуючись ст.159, 163, 164 Кримінального процесуального кодексу України,
Зобов'язати ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " надати слідчому СВ Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області ОСОБА_2 тимчасовий доступ до електронних документів, які містять відомості про IMEI мобільних терміналів, в яких працювала сім-картка оператора « ІНФОРМАЦІЯ_3 » № НОМЕР_1 в період часу з 26.08.2014 р. по 10.03.2015 р. та інші сім-картки зазначеного оператору, які працювали в зазначених мобільних терміналах у вищевказаний період; відомості про вихідні та вхідні дзвінки, відправлення та отримання текстових повідомлень з кожної сім-картки окремо із зазначенням типу, дати, часу, тривалості дзвінків, номерів абонентів з'єднань, IMEI їх мобільних терміналів; відомості про місцезнаходження учасників з'єднань за номерами, у тому числі зазначити їх тип, дату, час, тривалість дзвінків, IMEI мобільних терміналів, азимути ретрансляційних антен та адрес розташування базових станцій вказаних абонентів; відомості про азимути ретрансляційних антен та адреси розташування базових станцій.
Строк дії ухвали - один місяць з дня її постановляння.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, відповідно до вимог ст.166 КПК України, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: