13.12.2017 Справа № 756/15813/15-ц
Унікальний № 756/15813/15-ц
Провадження № 6/756/353/17
«13» грудня 2017 року Оболонський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді Яценко Н.О.,
за участі секретаря Хоменко І.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, Луцький РВ ДВС ГТУЮ у Волинській області, про заміну сторони виконавчого провадження, -
в провадженні суду знаходиться вищевказана справа.
До суду від заявника ОСОБА_1 надійшла заява про залишення її заяви про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
На підставі вказаної норми закону, зважаючи на те, що заявник надала до суду заяву про залишення її заяви про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду, суд вважає, що зазначену заяву необхідно залишити без розгляду.
Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд -
заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_2, ОСОБА_3, Луцький РВ ДВС ГТУЮ у Волинській області, про заміну сторони виконавчого провадження - залишити без розгляду.
Роз'яснити заявнику право повторного звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали суду.
Суддя: Н.О. Яценко