Тальнівський районний суд Черкаської області
20400, Черкаська область, м.Тальне, вул.Соборна, 42, тел. 3-05-28, e-mail: inbox@tl.ck.court.gov.ua
Єдиний унікальний номер: 704/1116/17
Номер провадження: 2/704/567/17
09.10.2017 Тальнівський районний суд Черкаської області у складі:
головуючого - судді Дьяченка Д.О.
при секретарі - Табачківській М.М.
за участі: представника позивача - ОСОБА_1
відповідача - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тальне клопотання позивача ОСОБА_3 про заміну первісного відповідача у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Орган опіки та піклування Тальнівської об'єднаної громади Черкаської області про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною бабусі,
В провадженні Тальнівського районного суду Черкаської області розглядається зазначена цивільна справа.
Позивач у даній справі заявив клопотання про заміну первісного відповідача ОСОБА_4 на ОСОБА_2 посилаючись на те, що ОСОБА_4 внаслідок розірвання шлюбу змінила своє прізвище на дівоче, а також, про залучення до участі у справі Органу опіки та піклування Тальнівської райдержадміністрації.
Відповідач подала до суду заперечення проти позову, проти клопотань не заперечила.
Суд, заслухавши учасників справи, вивчивши матеріали справи, дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 1 ст. 33 ЦПК України, суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.
Згідно з ч. 5 ст. 19 СК України, орган опіки та піклування подає суду письмовий висновок щодо розв'язання спору на підставі відомостей, одержаних у результаті обстеження умов проживання дитини, батьків, інших осіб, які бажають проживати з дитиною, брати участь у її вихованні, а також на підставі інших документів, які стосуються справи.
.
Відповідно до ч. 2 ст. 35 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть бути залучені до участі в справі також за клопотанням сторін, інших осіб, які беруть участь у справі.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за доцільне замінити відповідача ОСОБА_4 на ОСОБА_2, клопотання відповідача про залучення тертьої особи - Органу опіки та піклування Тальнівської райдержадміністрації задовольнити.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 35, 36, 37 ЦПК України,-
Замінити неналежного відповідача ОСОБА_4 на ОСОБА_2 в справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Орган опіки та піклування Тальнівської об'єднаної громади Черкаської області про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною бабусі.
Залучити до участі у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Орган опіки та піклування Тальнівської об'єднаної громади Черкаської області про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною бабусі, у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Орган опіки та піклування Тальнівської райдержадміністрації.
Доручити Органу опіки та піклування Тальнівської райдержадміністрації скласти і подати суду письмовий висновок щодо розв'язання спору.
Відкласти розгляд справи на 10.11.2017 о 08.50 год.
Про час і місце проведення судового засідання повідомити сторони.
Третім особам надіслати судову повістку з копією позовної заяви і копією цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий Д.О. Дьяченко