11 грудня 2017 рокусправа № 335/9918/17(2-а/335/460/2017)
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Лукманова О.М. ознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою Центрального об'єднаного Управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя на постанову Орджонікідзевського районного суду м.Запоріжжя від 02 листопада 2017 р. по справі за позовом ОСОБА_1 до Центрального об'єднаного Управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя про визнання протиправною бездіяльності щодо невиплати пенсії, зобов'язання поновити нарахування та виплатити пенсії, виплатити заборгованість, -
Передбачені ст.190 КАС України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду проведені і справа може бути призначена до розгляду.
Керуючись ст.190 КАС України, суддя, -
Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу до розгляду в апеляційному суді 11 січня 2018 року о 09:30 год. в приміщенні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, пр. Слобожанський, 29, зал судового засідання.
Справу буде розглянуто колегією суддів у складі: судді - Лукманової О.М. (головуючий), суддів - Божко Л.А. Дурасової Ю.В.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі, надіслати копію цієї ухвали разом з пам'яткою про права та обов'язки.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Лукманова