07 грудня 2017 р.м.ОдесаСправа № 815/1229/17
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Кравченко К.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 25.09.2017 р. по справі № 815/1229/17
позивач ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Південна будівельна група компаній"
відповідач ОСОБА_1 Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області
про визнання протиправним та скасування припису, визнання протиправними та скасування постанов,-
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 25.09.2017 р. по справі № 815/1229/17 за позовом ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Південна будівельна група компаній" до ОСОБА_1 Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області про визнання протиправним та скасування припису, визнання протиправними та скасування постанов.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Одеського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Кравченко К.В.