27 листопада 2017 року Справа № 808/2470/17 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Лазаренка М.С., розглянувши питання щодо поновлення провадження за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії,
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду знаходиться зазначена справа.
Ухвалою суду від 23.10.2017 за обґрунтованим клопотанням провадження у справі зупинено на підставі пункту 4 частини другої статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) до 26.11.2017, призначено судове засідання на 27.11.2017.
У відповідності до частини п'ятої статті 156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
Враховуючи те, що сплив термін, визначений судом, на який було зупинено провадження у справі, провадження підлягає поновленню.
Враховуючи наведене та керуючись статтями 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Поновити провадження в адміністративній справі № 808/2470/17 з 27.11.2017.
Судове засідання відбудеться 27 листопада 2017 року о 10:00 в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Сергія Синенка, будинок №65-В; зала судових засідань №17.
Постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення
Суддя М.С. Лазаренко