Ухвала від 30.11.2017 по справі 532/1954/17

532/1954/17

1-кс/532/488/2017

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2017 р.

Слідчий суддя Кобеляцького районного суду ОСОБА_1 , за участю слідчого ОСОБА_2 , секретаря ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні, клопотання про надання тимчасового доступу до речей та документів (кримінальне провадження № 12017170190000472),-

Встановив:

В клопотанні слідчого, яке погоджене з прокурором, ставиться питання про надання тимчасового доступу до речей та документів, що зберігаються у ПАТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з метою подальшого здійснення досудового розслідування в кримінальному провадженні № 12017170190000426, кваліфікованого за ч.1 ст. 190 КК України.

Особа, у володінні якої знаходяться речі і документи, які містять охоронювану законом таємницю, повідомлена про час та місце розгляду клопотання.

Розглянувши клопотання, заслухавши слідчого ОСОБА_2 , який підтримав подане клопотання, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.

Як вбачається із витягу з кримінального провадження № 12017170190000426, слідчим Кобеляцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про те, що 23.06.2017 року, невідома особа, шляхом зловживання довірою гр. ОСОБА_4 , заволоділа грошовими коштами останньої в сумі 3100 грн. Даному кримінальному правопорушенню надано правову кваліфікацію - ч.1 ст. 190 КПК України (а.с.1).

Із банківського чеку від 23.06.2017 року вбачається, що в Кобеляцькому відділенні ПАТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », по АДРЕСА_2 , через термінал самообслуговування TS 800243, о 11:15 годині було перераховано грошові кошти в сумі 3100 грн. на банківський рахунок № НОМЕР_1 .

Під час досудового розслідування, отримати інформацію про отримувачів грошових коштів, перерахованих з терміналу самообслуговування TS 800243 без ухвали суду не можливо, оскільки інформація відносно фізичних осіб розкривається банками відповідним державним органам лише у двох випадках: з письмового дозволу власника цієї інформації або за рішенням суду.

Враховуючи вище викладене, з метою належного досудового розслідування кримінального провадження, суд вважає необхідним надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять інформацію про рахунок № НОМЕР_1 , на який було перераховано кошти у сумі 3100 грн. через термінал самообслуговування TS 800243 в Кобеляцькому відділенні ПАТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », по АДРЕСА_2 , а саме: повний номер рахунку, інформацію про власника (прізвище ім'я по батькові/назва юридичної особи, ідентифікаційний код/код ЄДРПОУ, місце проживання/реєстрації юридичної особи), відділення банку України, в якому було відкрито зазначений рахунок та якій фізичній чи юридичній особі він належить, а також інформацію про кінцеве заволодіння коштами (дата та місце їх зняття/використання).

Доступ слід надати слідчому Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області ОСОБА_2 , який звернувся до суду з даним клопотанням.

Керуючись ст. ст.159- 168 КПК України, слідчий суддя, -

Постановив:

Клопотання слідчого Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області ОСОБА_2 про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Зобов'язати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 надати слідчому СВ Кобеляцького ВП ГУНП в Полтавській області ОСОБА_2 тимчасовий доступ до оригіналів документів, які містять інформацію про банківський рахунок № НОМЕР_1 , на який було перераховано кошти у сумі 3100 грн., через термінал самообслуговування TS 800243, в Кобеляцькому відділенні ПАТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », по АДРЕСА_2 , а саме: повний номер рахунку, інформацію про власника (прізвище ім'я по батькові/назва юридичної особи, ідентифікаційний код/код ЄДРПОУ, місце проживання/реєстрації юридичної особи), відділення банку України, в якому було відкрито зазначений рахунок та якій фізичній чи юридичній особі він належить, а також інформацію про кінцеве заволодіння коштами (дата та місце їх зняття/використання), з можливістю подальшого вилучення зазначеної інформації в друкованому та електронному вигляді.

Строк дії даної ухвали - один місяць, з дня її постановлення.

Роз'яснити, що в разі невиконання даної ухвали, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, може постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених документів.

Дана ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її оголошення.

Слідчий суддя

Попередній документ
70652598
Наступний документ
70652600
Інформація про рішення:
№ рішення: 70652599
№ справи: 532/1954/17
Дата рішення: 30.11.2017
Дата публікації: 09.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Кобеляцький районний суд Полтавської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Шахрайство