Ухвала від 23.11.2017 по справі 464/5591/17

Справа № 464/5591/17 Головуючий у 1 інстанції: Рудаков І.П.

Провадження № 22-ц/783/6128/17 Доповідач в 2-й інстанції: Левик Я. А.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

23 листопада 2017 року м. Львів

Суддя Апеляційного суду Львівської області Левик Я.А., перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Живко Олесі Богданівни в інтересах ОСОБА_3 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 21 серпня 2017 року у справі за позовом представника позивача ОСОБА_3 - адвоката Живко Олесі Богданівни до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про захист прав споживачів та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

ухвалою Сихівського районного суду м. Львова від 21 серпня 2017 року позовну заяву залишено без руху.

Вказану ухвалу в частині визначення розміру судових витрат оскаржила Живко О.Б. в інтересах ОСОБА_3

В клопотанні про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначає, що копію оскаржуваної ухвали нею отримано 09.09.2017 року, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, а апеляційну скаргу на неї подано 14 вересня 2017 року засобами поштового зв'язку про що свідчить чек про оплату поштового відправлення, а тому процесуальні строки не вважаються порушеними.

Враховуючи вищенаведене, а саме те, що апеляційну скаргу Живко Олесі Богданівни в інтересах ОСОБА_3 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 21 серпня 2017 року подано 14 вересня 2017 року засобами поштового зв'язку, про що свідчить чек про оплату поштового відправлення, слід вважати, що апеляційна скарга подана у передбачений ст. 294 ЦПК України строк.

Апеляційна скарга за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.

Враховуючи наведене слід відкрити апеляційне провадження у справі.

Керуючись ст.ст. 294, 295, 297, 298 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Живко Олесі Богданівни в інтересах ОСОБА_3 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 21 серпня 2017 року.

Копії апеляційної скарги та долучені до неї документи надіслати особам, які беруть участь в справі, запропонувавши їм протягом 7-ми днів подати заперечення на апеляційну скаргу.

Провести підготовку справи до розгляду, про що доповісти колегії суддів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Я.А. Левик

Попередній документ
70542976
Наступний документ
70542978
Інформація про рішення:
№ рішення: 70542977
№ справи: 464/5591/17
Дата рішення: 23.11.2017
Дата публікації: 30.11.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, пов’язані із застосуванням Закону України ”Про захист прав споживачів”