Справа № 369/11750/17
Провадження № 3/369/4235/17
іменем України
13.11.2017 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбела Ю.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.1 ст. 130, ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
18.10.2017 о 19:37 год. по вул. Центральна в с. Личанка Києво-Святошинського району Київської області водій ОСОБА_1 керуючи мопедом марки «Муравей», р.н. -відсутній, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою, перед поворотом ліворуч на вул. Стадіонна, не надав переваги в русі та вчинив зіткнення з автомобілем НОМЕР_1. Під час ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження. Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив п. п. п. 2.3 (б), 16.13 Правил дорожнього руху України.
Також, 18.10.2017 о 19:37 год. по вул. Центральна в с. Личанка Києво-Святошинського району Київської області водій ОСОБА_1 керував мопедом марки «Муравей», р.н. -відсутній, в стані алкогольного сп'яніння. Огляд на стан сп'яніння проводився у встановленому законом порядку зі згоди водія в присутності двох свідків, із застосуванням приладу «Alkotest 6810». Своїми діями водій ОСОБА_1 порушив п. 2.9(А) Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 в судовому засіданні винність у вчиненні правопорушення визнав, підтвердив обставини, які зазначені в протоколі.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії БД № 325764 від 28.10.2017, даними з протоколу застосування технічного засобу «Alkotest 6810»,даними з пояснень свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3 від 27.10.2017.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, оскільки винність водія ОСОБА_4 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом застосування технічного засобу «Alkotest 6810»,поясненнями свідків.
Згідно ст. 36 КУпАП до особи, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Враховуючи викладене та керуючись ст ст. 36, 40-1, ст. 130, ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави суму судового збору у розмірі 320 гривень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Ю.С. Бурбела