Справа № 473/3679/17
"22" листопада 2017 р., Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі: головуючої - судді Старжинської О.Є., при секретарі судового засідання - Ніколаєнко Г.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Вознесенськ Миколаївської області цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
27.10.2017 року публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» (далі - Банк) звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 17549,32 грн.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що між Банком та відповідачем 09.10.2013 року був укладений кредитний договір бн, відповідно до умов якого Банк надав позичальнику кредитні кошти в сумі 5600 грн. у вигляді встановленого кредитного ліміту на платіжну картку зі сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 27,6 відсотків на рік на суму залишку заборгованості, з 01.09.2014 року - 32,4 відсотків на рік на суму залишку заборгованості, з 01.04.2015 року - 42 відсотків на рік на суму залишку заборгованості з кінцевим терміном повернення, що відповідає строку дії картки, а останній зобов'язався щомісячно частинами, вчасно повертати суму кредиту, а також інших сум згідно з Умовами надання банківських послуг, правилами користування платіжною карткою.
Взяті на себе зобов'язання, відповідно до умов кредитного договору, Банк виконав у повному обсязі. Проте, відповідач ОСОБА_1 незважаючи на це, порушив його, оскільки своєчасно не погашав кредит та не сплачував відсотки за користування ним, комісію, внаслідок чого станом на 20.08.2017 року утворилася заборгованість по кредитному договору в сумі 17549,32 грн., яка складається з:
-заборгованості за кредитом у сумі 135,89 грн.;
-заборгованості за процентами у сумі 12601,56 грн.;
-пеня та комісія у сумі 3500 грн.;
- штрафів у сумі 500 грн. 00 коп. (фіксована частина), 811,87 грн. (процентна складова).
В судове засідання сторони не з'явилися.
Ухвалою суду від 16.11.2017року позовну заяву було залишено без руху, надано позивачу п'ятиденний строк з часу отримання ухвали суду для усунення недоліків.
Ухвалу суду позивач отримав 16.11.2017 року, але в установлений судом строк вимоги суду виконані не були.
Згідно ст. 121 ч.2 ЦПК України, якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги, встановлені у ст. 119 цього Кодексу, позов вважається не поданим і повертається позивачу.
Керуючись ст.121 ч.2 ЦПК України, суддя
Повернути публічному акціонерному товариству комерційний банк «ПриватБанк» позовну заяву до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвала може бути оскаржене в Миколаївській апеляційний суд через Вознесенський міськрайонний суд протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О.Є. Старжинська