ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
21.11.2017Справа № 910/18593/17
За позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз"
до Державної казначейської служби України
про зобов'язання вчинити дії
Суддя Якименко М.М
Представники сторін:
від позивача: не з'явилися;
від відповідача: Карпенко Н.В. - за довіреністю №5-29/2740-7127 від 03.05.2017 року.
Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз" звернулось до Господарського суду міста Києва із позовом до Державної казначейської служби України про зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 27.10.2017 року порушено провадження у справі та призначено її розгляд на 21.11.2017 року.
У судове засідання 21.11.2017 року представники позивача не з'явилися, про причини неявки суду не повідомили, хоча про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених ст. 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такою обставиною, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу.
У зв'язку з неявкою представників позивача у судове засідання, що перешкоджає вирішенню спору по суті, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 69, 77, 86 ГПК України, -
1. Розгляд справи відкласти на 05.12.17 о 11:10 год. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал № 12.
2. Копію ухвали, відповідно до ст. 87 ГПК України, направити учасникам судового процесу, які не були присутні у судовому засіданні.
Суддя М.М. Якименко