Ухвала від 16.11.2017 по справі 641/4612/17

УХВАЛА

16 листопада 2017 р.Справа № 641/4612/17

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Яковенко М.М., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області на постанову Комінтернівського районного суду м. Харкова від 15.09.2017р. по справі № 641/4612/17

за позовом ОСОБА_1

до Комінтернівського відділу державної виконавчої служби м. Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області

про визнання дій неправомірними, стягнення утриманого виконавчого збору,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Комінтернівського районного суду м. Харкова від 15.09.2017р. задоволено позов ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної виконавчої служби м. Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області про визнання дій неправомірними, стягнення утриманого виконавчого збору.

На зазначену постанову суду Міжрайонним відділом державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 30.10.2017 р. зазначена апеляційна скарга була залишена без руху та надано строк для усунення недоліків скарги.

Враховуючи, що вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху були виконані, недоліки усунені, перешкод для прийняття апеляційної скарги Харківським апеляційним адміністративним судом та відкриття апеляційного провадження не встановлено.

Керуючись ч. 2 ст. 108, ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області на постанову Комінтернівського районного суду м. Харкова від 15.09.2017р. по справі № 641/4612/17 за позовом ОСОБА_1 до Комінтернівського відділу державної виконавчої служби м. Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області про визнання дій неправомірними, стягнення утриманого виконавчого збору.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) Яковенко М.М.

Попередній документ
70277372
Наступний документ
70277374
Інформація про рішення:
№ рішення: 70277373
№ справи: 641/4612/17
Дата рішення: 16.11.2017
Дата публікації: 20.11.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: