Єдиний унікальний номер 725/4963/17
Номер провадження 3/725/3048/17
09.11.2017 Суддя Першотравневого районного суду м.Чернівці Скуляк І. А., розглянувши матеріали, які надійшли з Чернівецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст.173-2 КУпАП
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2,-
ОСОБА_1 05 вересня 2017 року близько 18 год. 30 хв. по вул. Яська, 1 в м. Чернівці вчинив конфлікт зі своєю дружиною ОСОБА_2, в ході якого виражався нецензурною лайкою та штовхав її, чим вчинив насильство в сім'ї, тим самим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.173-2 КУпАП.
Під час розгляду справи ОСОБА_1 свою вину у вчиненні даного адміністративного правопорушення визнав повністю.
Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненні даного адміністративного правопорушення підтверджується дослідженими та проаналізованими письмовими доказами по справі.
При накладенні на ОСОБА_1 адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини, майновий стан, особа порушника.
Відповідно до ст.22 КУпАП, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Таким чином, дослідивши матеріали справи, беручи до уваги пояснення правопорушника надані у судовому засіданні, вважаю, що в діях ОСОБА_1 є малозначність вчиненого правопорушення, оскільки останній зі своєю дружиною помирився, що підтвердив в судовому засіданні, а тому провадження по справі необхідно закрити за малозначністю, а ОСОБА_1 оголосити усне зауваження.
Керуючись ст. ст. 22, 33, 173-2, 283-285, 294 КУпАП,-
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 320 грн. 00 коп. в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернівецької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Першотравневого
районного суду м.Чернівці І. А. Скуляк