Справа № 686/17900/17
09 листопада 2017 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Вінницького апеляційного адміністративного суду ОСОБА_1, перевіривши матеріали апеляційної скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області на постанову Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 18 жовтня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій неправомірними та зобов'язання до вчинення дій,
при підготовці справи до апеляційного розгляду проведені наступні підготовчі дії:
- з'ясовано склад учасників адміністративного процесу;
- надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження особам, які беруть участь у справі, разом з копією апеляційної скарги, інформацією про їхні права та обов'язки, встановлено строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу;
- з'ясовано обставини, на які посилається апелянт як на підставу своїх вимог;
- вирішено інші питання, необхідні для апеляційного розгляду справи.
Дослідивши матеріали справи, керуючись ст. 122-1 КАС України, враховуючи те, що прибуття до суду учасників судового процесу потребує витрачання значних коштів, суд вважає за необхідне здійснити апеляційний розгляд справи в режимі відеоконференції.
Враховуючи, що необхідні підготовчі дії для розгляду справи в апеляційному порядку здійснені, справа має бути призначена до апеляційного розгляду.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 122-1, 190, 197 КАС України,
підготовку справи до апеляційного розгляду закінчити.
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання дій неправомірними та зобов'язання до вчинення дій, - до апеляційного розгляду на 30 листопада 2017 року об 11:10 в залі судового засідання № 1 Вінницького апеляційного адміністративного суду (м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Доручити Хмельницькому міськрайонному суду Хмельницької області забезпечити проведення відеоконференції судового засідання, призначеного на 30 листопада 2017 року об 11 год. 10 хв., за участю сторін та/або їх представників.
Сторонам та/або їх представникам з'явитися 30 листопада 2017 року об 11 год. 10 хв. до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, який знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 54, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі № 686/17900/17.
Копію ухвали негайно надіслати Хмельницькому міськрайонному суду Хмельницької області для організації виконання, та сторонам для відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач ОСОБА_1