Провадження № 22-ц/790/6566/17 Головуючий 1- інстанції-Шишкін О.В.
Справа№ 638/7527/17 Доповідач - Кругова С.С
Категорія - договірні
3 листопада 2017 року м. Харків
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Кругова С.С., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Телесистеми України» на рішення Дзержинського районного суду міста Харкова від 27 вересня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Телесистеми України» про стягнення неустойки, -
Рішенням Дзержинського районного суду міста Харкова від 27 вересня 2017 року позов ОСОБА_2 задоволено. Стягнуто з Приватного акціонерного товариства «Телесистеми України» на користь ОСОБА_2 неустойку за користування об'єктом оренди у період з 01.11.2016 року по 31.05.2017 року у розмірі 40 600 грн та сплачений судовий збір у розмірі 640,00 грн.
Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції ПрАТ «Телесистеми України» звернулось з апеляційною скаргою.
Відповідно до ч. 1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
З матеріалів справи вбачається, що оскаржуване рішення ухвалено без участі відповідача. Матеріали справи не містять інформації щодо отримання відповідачем оскаржуваного рішення. В апеляційній скарзі ПрАТ «Телесистеми України» посилається на те, що про ухвалене рішення дізнався з Єдиного державного реєстру судових рішень 11 жовтня 2017 року. Апеляційна скарга подана через пошту 18 жовтня 2017 року, тобто в межах строку, передбаченого ч. 1 ст. 294 ЦПК України. Сплата судового збору відповідає вимогам Закону України " Про судовий збір".
Апеляційна скарга на рішення Дзержинського районного суду міста Харкова від 27 вересня 2017 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України.
Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження у справі відсутні.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Телесистеми України» на рішення Дзержинського районного суду міста Харкова від 27 вересня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Телесистеми України» про стягнення неустойки, -
Виконати вимоги ст. 298 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, в силу ст. 324 ЦПК України оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя С.С. Кругова