Справа № 712/13375/17
Провадження № 2н/712/937/17
06 листопада 2017 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі
Головуючого : судді Романенко В.А.
при секретарі : Таран А.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання неповнолітніх дітей
Соснівським районним судом м. Черкаси 02.11.2017року було видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ПІН НОМЕР_1 аліменти на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5 в розмірі у розмірі 1\4 частини всіх видів доходу (заробітку) щомісячно, але не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 31 жовтня 2017року і до досягнення дитиною повноліття та судовий збір в сумі 640 рн.
У відповідності до ст. 219 ЦПК України суд може виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ЗУ «Про судовий збір» за подання до суду фізичною особою заяви про видачу судового наказу сплачується судовий збір у розмірі 320грн.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що в судовому наказі про стягнення з ОСОБА_2 аліменти на користь ОСОБА_1 виданого Соснівським районним судом м.Черкаси від 02.11.2017року допущена описка по тексту в частині суми судового збору і ця описка підлягає виправленню.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -
Виправити допущену описку в судовому наказі виданого Соснівським районним судом м.Черкаси від 02.11.2017року про стягнення з ОСОБА_2 аліменти на користь ОСОБА_1 в частині стягнутої суми судового збору.
Вважати вірним:
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ПІН НОМЕР_1 до Спеціального фонду державного бюджету України судовий збір в розмірі 320 грн. (триста двадцять грн..)
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку на протязі 5 днів з дня винесення ухвали.
Головуючий: Романенко В.А.