Справа № 561/675/17
25 жовтня 2017 року смт Зарічне
Суддя Зарічненського районного суду Рівненської області Світличний Р.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Зарічненського ВП Варашського ВП ГУНП України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого верстатником в ТзОВ «Лісопереробна компанія», паспорт серії СР 161279, виданий 05 грудня 1996 року Зарічненським РВ УМВС України в Рівненській області, Ідн. № НОМЕР_1, за
ч. 1 ст. 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
роз'яснивши права, передбачені ст. 63 Конституції України, ст. 268 КУпАП, -
встановив:
06 жовтня 2017 року ОСОБА_1 в будинку за місцем проживання ІНФОРМАЦІЯ_2, зберігав свою зареєстровану гладкоствольну рушницю ИЖ-18Е, 12 калібру, № 58701 в шафі, а не у відповідно облаштованому металевому сейфі, чим порушив правила зберігання вогнепальної зброї.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 191 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у порушенні правил зберігання вогнепальної мисливської зброї, визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та пояснив суду, що в подальшому таких дій вчиняти не буде.
Винність ОСОБА_1 у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення встановлена та доведена матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення Серії АА № 275559 від 09 жовтня 2017 року.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, суд вважає за можливе застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу без оплатного вилучення зброї.
У відповідності до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» підлягають стягненню з порушника 320,00 грн. судового збору.
Керуючись ст.ст. 24, 40-1, 283, 284 КУпАП, суд, -
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 7 (Сім) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 119,00 грн. (Сто дев'ятнадцять гривень).
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 320,00 грн. (Триста двадцять гривень).
Вилучену вогнепальну зброю ИЖ-18Е, 12 калібру, № 58701 - повернути ОСОБА_1.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня її винесення, шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду Рівненської області через Зарічненський районний суд Рівненської області.
Суддя Р.В. Світличний