про відкриття апеляційного провадження
13 вересня 2017 рокуЛьвів№ 876/9487/17
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Курилець А. Р., перевіривши апеляційну скаргу Залізничного об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Львова на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 22 серпня 2017 року про відмову в задоволенні заяви про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 813/1252/13-а за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м.Львова до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Собуніко Груп" про стягнення заборгованості,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Залізничного об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Львова на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 22 серпня 2017 року про відмову в задоволенні заяви про заміну сторони виконавчого провадження у справі № 813/1252/13-а за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України у Франківському районі м.Львова до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "Собуніко Груп" про стягнення заборгованості.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати до адміністративного суду апеляційної інстанції заперечення на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом семиденного строку з моменту отримання копії цієї ухвали із зазначенням чи бажають вони взяти участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просять суд розглянути справу за їх відсутності.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_1