Справа № 727/8851/17
Провадження № 2-о/727/255/17
про залишення заяви без руху
11 вересня 2017 року Суддя Шевченківського районного суду м. Чернівці Ярема Л.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Перша Чернівецька державна нотаріальна контора про встановлення факту родинних відносин,-
Заявниця ОСОБА_1 звернулась в суд із заявою, де заінтересованою особою є Перша Чернівецька державна нотаріальна контора про встановлення факту родинних відносин.
Зазначена заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст.119 ЦПК України, а саме: в заяві зазначена заінтересованою особою Перша Чернівецька державна нотаріальна контора, яка не може виступати в якості заінтересованої особи, оскільки рішення суду не впливає на її права та інтереси, не зазначено в заяві інших спадкоємців, не зазначено, мети встановлення факту родинних відносин між заявницею та її матір'ю, не зазначено доказів щодо відкриття спадкової справи та відмови нотаріуса у видачі свідоцтва про право на спадщину після смерті батька.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України заява, подана без додержання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суддя, -
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Перша Чернівецька державна нотаріальна контора про встановлення факту родинних відносин залишити без руху.
Повідомити заявницю про необхідність виправити зазначені в ухвалі недоліки, надавши їй строк для усунення недоліків - 3 днів з дня отримання ухвали. Роз'яснити заявниці, що інакше заява буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвалу негайно направити заявниці для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ Л.В.Ярема