Справа № 541/1891/17
Провадження № 2-о/541/134/2017
06 вересня 2017 року м.Миргород
Суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області Сидоренко Ю.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,
04.09.2017 року до Миргородського міськрайонного суду Полтавської області надійшла вказана заява.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 234 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення в порядку окремого провадження.
Відповідно до ч. 3 ст. 235 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил встановлених цим Кодексом за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Згідно ч. 1 ст. 122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому цим Кодексом.
Заява про визнання спадщини відумерлою має відповідати загальним вимогам ст. 119 ЦПК України і особливостям , передбаченим ст. 275 ЦПК України.
Проте, заява, що надійшла до суду, за своїм змістом не відповідає вказаним вимогам, а саме:
-в даній заяві заявником взагалі не зазначено заінтересованих осіб, якими у розгляді справи є особи, на права і обов'язки яких може вплинути рішення у справі.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України заява, подана без додержання вимог, викладених у статтях 119-120 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 119, 121, ЦПК України, суддя
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, - залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 строк - 3 дні з дня отримання копії цієї ухвали,для усунення вказаних в ухвалі недоліків.
Про викладене повідомити заявника направивши йому для відому копію цієї ухвали та роз'яснити, що у разі не усунення виявлених недоліків у зазначений строк його подання буде вважатися неподаним і буде повернуте без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_2