Ухвала від 29.08.2017 по справі 672/1069/17

Справа№672/1069/17

Провадження №1-в/672/28/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 серпня 2017 р. м. Городок

Городоцький районний суд Хмельницької області в складі головуючого судді: ОСОБА_1 , за участю секретаря - ОСОБА_2 , прокурора - ОСОБА_3 , представника органу пробації - ОСОБА_4 , розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Городка матеріали, які надійшли від Городоцького районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції , про звільнення від покарання

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого по АДРЕСА_1 , засудженого 09.08.2016 року Городоцьким районним судом Хмельницької області за ч.3 ст.185 КК України до трьох років позбавлення волі, звільненого від відбування покарання на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком один рік,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Городоцького районного суду Хмельницької області від 09.08.2016 р. ОСОБА_5 засуджено за ч.3 ст.185 КК України до трьох років позбавлення волі, звільненого від відбування покарання на підставі ст.75 КК України з іспитовим строком один рік.

Городоцький районний сектор з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції звернувся в суд з поданням про звільнення від покарання ОСОБА_5 у зв'язку з тим, що іспитовий строк скінчився, засуджений виконав покладені на нього обов'язки і не вчинив нового злочину.

Прокурор та представник органу пробації в судовому засіданні підтримали подання і просять його задовольнити.

Засуджений ОСОБА_5 в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду клопотання повідомлений належним чином.

Відповідно до абз.2 ч.4 ст.539 КПК України: Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов'язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.

За таких обставин у справі, суд приходить до висновку про можливість розгляду даного подання за відсутності засудженого, що не з'явився, оскільки він був належним чином повідомлений про дату та час розгляду даного подання, будь-які поважні причини його неявки судом не встановлені, підстав для визнання його явки обов'язковою немає.

Вивчивши подання, суд вважає, що воно підлягає задоволенню, оскільки судом встановлено, що засуджений під час іспитового строку виконав покладені на нього обов'язки, не вчинив нового злочину, посередньо характеризується по місцю навчання.

Згідно ч.1 ст.78 КК України: Після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Керуючись ст.539 КПК України; ст.78 КК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Подання задовольнити.

ОСОБА_5 - звільнити від призначеного покарання, визначеного вироком Городоцького районного суду Хмельницької області від 09.08.2016 р.

На ухвалу може бути подано апеляцію протягом семи днів до Апеляційного суду Хмельницької області через Городоцький районний суд Хмельницької області.

Суддя:

Попередній документ
68520663
Наступний документ
68520665
Інформація про рішення:
№ рішення: 68520664
№ справи: 672/1069/17
Дата рішення: 29.08.2017
Дата публікації: 07.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Городоцький районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка