Номер провадження 3/229/506/2017
Справа № 229/2901/17
11 серпня 2017 року м. Дружківка
Суддя Дружківського міського суду Донецької області Сєрікова О.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Краматорського ВП ГУ Національної поліції в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр.України, непрацюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Відповідно до протоколу серія БР № 015844: 13.07.2017 року о 18:05 в м.Дружківці по вул.Леваневського гр.ОСОБА_1 керував ЗАЗ-sens АН 3737 НО з наявними ознаками наркотичного сп'яніння (бліде обличчя, вузьки зіниці, які не реагують на світло,почервоніння очей), був доставлений до наркодіспансера м .Краматорськ, де здав біологічну речовину (сеча), висновок №393, чим порушив вимоги п.2.9 (а), чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене ст.130 ч.1 КУпАП .
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи був сповіщений належним чином, про що в протоколі міститься його підпис.
Суд дослідивши матеріали справи вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія БР №015844; висновком щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
Враховуючи характер і ступінь суспільної небезпечності здійсненого правопорушення, особу правопорушника, той факт, що скоєне правопорушення мало місце, та знайшло своє підтвердження в матеріалах справи, вважаю за необхідне підвергнути правопорушника адміністративному стягненню в межах санкції статті, а саме у вигляді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Згідно зі ст.40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
На підставі п.5 ст.4 ЗУ «Про судовий збір» з ОСОБА_1 також підлягає стягненню судовий збір у розмірі 0,2 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб .
Керуючись ст.ст. 33, 40-1, 130, 283-284 КУпАП, суддя
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 10200 (десять тисяч двісті) грн., з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.
Строк позбавлення права керування транспортними засобами обчислювати з моменту вилучення посвідчення водія.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 судовий збір в розмірі 320 грн. 00 коп.
Постанова про адміністративне правопорушення може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з наступного дня після набрання постановою законної сили.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Донецької області протягом 10 днів з дня її винесення. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Адміністративне стягнення у вигляді штрафу підлягає сплаті на р/р31110106700007, отримувач коштів УК у Печер. р-н/Печерс. р-н/21081000, код ЄДРПОУ 38004897, банк отримувача ГУ ДКСУ у м.Києві, код банку отримувача 820019, код класифікації доходів бюджету 21081100.
Судовий збір підлягає сплаті Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106; код за ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Головне управління Державної казначейської служби України у м.Києві; код банку отримувача: 820019; рахунок отримувача: 31215256700001; код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Суддя Дружківського міського суду
Донецької області: ОСОБА_2