Справа № 460/3137/17
Провадження №2/460/1665/17
/про залишення без руху/
"08" серпня 2017 р. м.Яворів
Суддя Яворівського районного суду Львівської області Швед Н.П. розглянувши матеріали заяви Публічного акціонерного товариства «Банк ЮНІСОН» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
встановила:
Представник позивача звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Вивчивши матеріали заяви, приходжу до переконання, що така подана без додержання вимог, викладених у ч.5 ст.119 ЦПК України.
Відповідно до ч.2 ст.79 ЦПК України розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.
Відповідно до абзацу другого пункту 26 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17.10.2014р. №10 «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах» платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, за яку саме позовну заяву (заяву, скаргу, дію) сплачується судовий збір. Платіжне доручення повинно бути підписано уповноваженою посадовою особою банку і скріплено печаткою установи банку з відміткою про дату виконання платіжного доручення та відміткою про зарахування суми судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
З платіжного доручення №2072 від 04.04.2017 року позивачем сплачений судовий збір в розмірі 1 600 грн.., однак на даному платіжному дорученні відсутня відмітка про те, що дана сума зарахована в державний бюджет.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. 121 ЦПК України, -
ухвалила:
Матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства «Банк ЮНІСОН» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - залишити без руху.
Копію ухвали направити позивачу.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
У випадку невиконання вимог ухвали, позовна заява буде визнана неподаною та повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Швед Н.П.